Annie_Not_Okay

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • A fazon ja sva ozbiljna... I pricam ja pricam a nema veze s vezom al ono...:zcepanje: I dobih 5...:mrgreen:
    Keve mi valjda imaju milosti... Jao raspust...:worth: Hvala Bogu bio je red... Jel si procitala moju odvalu na istoriji ono Majkl preneo sediste pape u Yokohamu...:zcepanje:
    Lele nemoj da se ubijas... Kako da se vratim kuci..xaxa.. Ne ozbiljno ako bude bilo... A realno nasa estrada se svodi na Grand tako da....
    Iz dubine duse se nadam da to nece biti neko iz Granda... Ako bude bilo pocecu da placem...
    Pa koji deo je ta 1400 din karta... Msm ono ja bi da vidim sta se zbiva na bini xaxa.... A cekaj jer oni tamo samo pevaju ili i igraju...
    Nemoj me zezas bre xaxaxaxa... Ocu taj plakat.. Jel veliki... Bas bi godio mojoj sobi... xexe
    A daj valjda nece msm ako nisu bile rasprodate za ABBU nece ni za Majkla... Nadam se... Koju bi ti kartu uzela da uzmem i ja...
    Koji je Kaca lik ja ne verujem... A ozbiljno ocu i ja plakate nigde ih nisam videla...:besna:
    Ok valjda ce mene da pusti mama.. Ma Kaca bi sigurno hela da ide ali ne zavisi to od nje znas vec...:roll: U svakom slucaju jos cemo se dogovoriti... Nadam se da cu ici... :mrgreen:
    Ma da.. Jao sutra idem u selo al cu nositi lap top tako da cu biti ovdde na krsti... Znaci danas sam se iskidala kad je Veselim koga Kaca zove Smajli :zcepanje: odvalio Ide nas 12 i Boki 13...:zcepanje::zcepanje: To je sa feksa valjda znaci koma...:zcepanje: Sad ces ti da se cudis zasto je meni to toliko smesno...
    Ja isla u DC sa mamom da joj nameste vreme na satu koji je kupila u Bomaru i ja ono u inat prodjem pored one zene i jos uvek stoje Majklove slike prve...:zcepanje: Znaci ne verujem... Zena se prepala da nece Kaca da se vrati pa da je napadne...:zcepanje:
    Dušo,hvala za sliku...:cmok: Ocemo opet u DC da menjamo mesta onim slikama... Msm nemoze Robbie ispred njega je Majkl...:mrgreen: Joj luda Kaca...:zcepanje:
    Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa opet cu se smejem....:zcepanje::rotf: A taman sam se smirila od odmeravanja....:zcepanje:
    Ma odvali ko ih ebe...:zcepanje::zcepanje: Sad se zavrsila LG cek da im pustim In the closet... Pazi kad mi sad opet neko pozvoni na vrata...:mrgreen::zcepanje: Sad sam i ja happy...
    E stvarno mi fali nesto bas sam ono...:zcepanje: Sad sam pustila komsijama Liberian Girl... Odvaljeno na TV-u na stotku...:lol: I kako kazu dase zgrada trese kad i sama znas da ovolika zgrada to ne moze...:zcepanje::mrgreen:
    Vazi... Au konacno cemo se upoznati neverujem...:klap: I ostaje ono moje dolazim 20 min ranije pa cete vi meni prici...:mrgreen: Nosim crvenu jaknu....
    Idemo idemo samo kad... Meni svejedno il subota il nedelja...:D Ja sad poslala Kaci mozemo u subotu ako oces....
    Ma ne znam gde obisla sam celu Knez Mihajlovu nema tamo.. A Kaca samo kaze da ima ne znam odakle... Ali ima sto posto ne bi me ona lagala... Znaci moram da kupim inace ne nosim starke ali ovo ce biti izuzetak...:mrgreen:
    Sto su dobre...:D Pogledaj u office shoes ima sto posto...;) E sad cu te sokiram... Ovde u BG imaju da se kupe starke sa likom MJ...:eek: Poslala mi Kaca-Jacksonka... Ja u soku kostaju 2500...:eek:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top