Suspiria

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma ima strucnih naravno, ali gimnazija je gimnazija pogotovu cacanska...xDDDD sto? ti si u nekoj strucnoj pa pitas, ili?
    ma 'ce te vodim...ti se nekako dovuci do ca, a posle te ja preuzimam....xD
    Ma... ništa posebno, letnji raspust mi je prilično pasivan, moram se pokrenuti. Tebi?

    Bravo, pravniče! Drago mi je da si uspela, sad sledi srednja škola... jao ja sad u III god., za ne poverovati mi je taj fakt xD osećam se kao VII osnovne :)
    Ivana, gde si ti, šta radiš, što ne pišeš?
    kako si prošla na prijemnom, pričaj?!
    bila si mi jako lepa na maturi, videla sam na fb-u slike...
    haha ma dosta ti je :P
    mnogo si samokriticna a ima onih koji su losije uradili ;)
    e samo opusteno, bice bolje,cekaj rezultate i videces da nije sve tako tamno ;)
    tako je i meni bilo,isto.
    Srećan rođendan, yaays!
    Da mi budeš puno srećna i bitchy, i još 85 godina da živiš!
    Podgorice :)

    Ti? Ja se iskreno nadam da hoce, moj brat mnogo voli Djoleta, to sigurno ne bi propustio, a ja bih otisao sa njim :D
    haha paa da j.ebem jebacu ko procita njega cu xDD

    e vidim u fan grupi si Milke Canic...bila sinoc na tv-u
    lol=)
    hhh stidi se xD rado bi ja al' riba kaze nista pre braka xaxaxa
    23h3gx2.jpg
    zaebavam se

    zadnja 2 dana da, inace se bavim nekim stvarim pa neam puno vremena za net,ucim testove za voznju na kompu juce i danas pa ono cim uradim 3-4 pitanja bacim pogled na net i tako u krug....8h vec nisam ustao bulja mi utrnula ;P
    znas kako kazu... i da se ponovo rodim i da mogu da biram gde cu napustio bih sve ali Beograd nikada necu.Vozdovac u srcu ostali na qrcu :D
    paa ono... mozda :mrgreen: bas sam skoro bio na nekom 18-tom kod ortakinje iz osnovne iz razreda i ortaci balvani zaboravili da kupe poklon i kao fazon ae sta cemo da kupimo a nista ne radi od radnji sem knjizare u Knezu i kupe joj knjigu posto je inace streber ahahaha!!! :D a isto pre neki dan video neke klince iz kraja idu na neki rodjus i nose ortaku u basu napumpanu kucku iz sexi shopa :rotf:


    ja sam sa Vozdovca.
    a ok cool fotka =) nish....sada kada smo prijatelji moras da me zoves na slave,rodjendane i ostale svecane manifestacije ! :mrgreen:

    odakle si ti?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top