Jelica88

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Zenska, tebi i porodici zelimo Goran, Marta i ja SVEEEE NAJ NAJ!!! Da vam se ostvare sve zelje, svi snovi, da nam budete zivi, zdravi, cili, mili, puno ljubavi, para, da sve uvek dobro prodje, a da vas zlo zaobidje! :D :zurka: :vatromet: SRECNA NOVA!!! z:dm: z:bv: z:dd:
    Evo jos jedne fotkice male princeze Marte... iako se bas i ne vidi kako treba, posto smo jos mali i volimo da se igramo zmurke u tibi sa mamom :mrgreen: ali ovde sikimo palac...

    CMOK :cmok: :heart:
    Eheeej :bye: evo vratismo se iz Bga, bilo je ok tamo, odmarala sam, malo se nervirala i takooo... kako ste nam vi?! :cmok: CMOK
    Ehej evo dolazim na temu! :D otisla da kupim pantalone za naseg dragog taticu, evo sad se vratila... CMOK :cmok:
    Ma smes ko ti brani, samo nisam navikao na devojke u toj prici .. : A gde si ostavila temu ???
    Hmmm... obrati se nekom moderatoru posalji mu poruku! :D a ja sad stvarno ne znam ko je moderator tamo... :think: sorry
    Uh iskreno nemam pojma kako se to radi :eek: ja sam samo na forumu Dom i Porodica kliknula na gore levo da otvorim novu temu, napisala sta sam htela i to je to :think:
    Inace planiram u Utorak da dodjem u NS, si slobodna?! :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top