Hladna_kao_Sunce

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ah, pa dobro, ipak se nešto desilo, i ma šta da je, uvek je lakše o tome porazgovarati s nekim. Ako ti ikad dune, znaj da možeš uvek da zapodeneš razgovor, što se mene tiče, biće mi drago da čujem o čemu je reč...
    Ako jednostavno ne želiš o tome, u redu...Razumem u potpunosti... :D
    Nadam se da si se makar lepo provela za doček...:D ja to malo sa zakašnjenjem... :(
    U svakom slučaju, sve ti najlepše moguće želim, što se može uopšte poželeti!!!
    Da iz svega što se desi u tvom životu, za koji sama tvrdiš s pravom da je kratak i dragocen za traćenje i čekanje, uvek izvučeš pouku, jer se sve dešava s razlogom, da bi čovek učio. :D Verovatno je i ta sama tvoja rečenica o dragocenosti života i proizišla iz tog događaja, al' ok, neću više da smaram i da nagađam...hehehe.
    Uživaj!!!
    E, bre, živa sam...:D
    Hvala što pitaš...
    Samo malo sada ređe navraćam na forum, više mi i nije toliko zanimljivo...
    Jesi ti živa?
    Šta radiš?
    Novi avatar...i zeleno, volim te zeleno :). Cao mala, samo u prolazu da te dodirnem mahom reci...
    Slike su veoma lepe. Mada neke preozbiljne, neke interesantne i zanimljive.
    Pa, da, psihologicarka mi je zesci kreten, koliko sam do sada shvatila, mada, verujem da cu se izboriti sa njom, ipak je to samo jedna sugava godina...:(

    A vidim, ti si bila prilicno aktivna...
    Drago mi je.
    Evo, zelim ti da se prelepo provedes na ekskurziji, da lepo iskoristis to putovanje, i sto se drustva tice, i sto se znanja tice...:D
    I za Cardak...Pravo da ti kazem, nije me mnogo iznenadila ta novost, svakako mi je drago, predrago, ali pesma jejednostavno zasluzila da ode u javnost...Eto, cestitam ti!!!!
    Eto, zelim ti da nastavis da pises tako vredne stvari, da i dalje budes aktivna, da nadoknadjujes svoje znanje, posto tebe to ocigledno ispunjava....Mislim, i ja sad otkrila rupu na saksiji, ali samo da ti kazem koliko mi je drago zbog tebe...:D
    pozdrav veliki!!!
    e pa, drago mi je ako sam te dobro usmerila ;)
    ne brini, imas stvarno dovoljno vremena da pribavis sve informacije :)
    pozzic
    Eheeej, pa gde si TI?
    Tek sad videh otkad si ti meni ono poslala, izvini stvarno što ti onoliko dugo nisam odgovarala, nisam bila u prilici..
    A i između ostalog, dogovorila sam se sa sobom da malo ređe svraćam na forum....
    Šta ima novo kod tebe?
    Kod mene škola zapravo ide loše.
    nabacila sam sebi neke obaveze na vrat, dobila sam psihologiju sada u drugoj godini i znam da ću sa profesorkom imati mnogo problema, istorija mi je najveći problem pored matematike...
    uglavnom, ide loše!
    Jedino što mi ide dobro je, falim te Bože, ruski...
    Eto.
    A ti?
    Kako idu stvari kod tebe?
    Lepo mi je dok sunce sija (ono toplo :)), posle cemo vec videti. Nije ti zivot pust, super!!! Prebukirana si kako vidim, ocekuju te lepa dogadjanja,uzivaj. School is fine :).
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top