*BILJA*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Draga REV,
    Nedostajes, cesto kao kiseonik, pa moram da smisljam neki dobar nacin da disem:)
    Za Tebe i Tvoje puteve
    480fc766fb5d0f34242a110je7.jpg


    P.S. Uskoro (vec je napisana samo da je malo doradim) stize nova pesma, nadam se da ce Ti se (kao i ostalima) dopasti:zag::heart::heart:
    Мој данашњи излет на Вршачки брег!

    http://img230.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc00001r.jpg

    Прво иду слике из унутрашњости католичке црквице коај је неким чудом била отоврена данас. Постом иде како смо се пели ка бегу, центар "Миленијум", Пар зграда са почетка "Вршачког Беверли Хилса" ,клинци како се возе, неколико слика панорама Вршца под снегом, па потом православна црквица са звоником коју је градио Родољуб Драшковић, па онда поново католичка црквица и унутрашњост. Православна је била затворена- зашто - нико не зна.
    :)
    Било је прелепо!

    Кад одеш на линк притиском на троугао покрећеш слајдшоу слика:)
    Vaistinu se rodi!

    Zdravlje
    Mir
    Ljubav
    Sreca
    Miloscu Bozjom da ogrne i obasja tebe i tvoju porodicu...
    1620488888.jpg
    Sta covek da kaze a da bude vredno ovakih pokolona, ovakvih reci?
    Kad ih izgovore ili napis oni do kojih mi je stalo?
    I opet cu da skrenem u patetiku, a vi prastajte, ne mogu drugacije:

    Ostavicu ovde jednu cestitku koju sam sinoc poslala divnoj zeni i dami, koju ovom prilikom poklanjam i Paji, a koja simbolizuje ono sto ispod nje pise:
    eimY9l9JAUweMSrpER3FfpEFmVIX4HfIMF8Ttw07apfUg9hJpA.jpg


    Ne fokusirajmo se na zivotne oziljke, nije poenta u njima, već u melemima koje stavljamo na njih:)


    Tople duse, toplim recima otapaju sve "snegove" , hvala vam dragi, moji, zelim vam sve ono sto bih pozelela sebi, i vise:heart::heart:
    z:kiss:z:kiss:
    damo...!!! velika zeno..!!! zelim ti sve sto zelis sama sebi u novoj godini...pozdrav...
    Milo ti?
    To je samo znak da je postojala namera, cija, ne znam, a tako sam napisla jednu pesmu, tako mi je nekako "legla", nema veze, stavicu je na moj Blog, zaviri malo, nece ti kruna s glave s pasti...

    Zatvoreno?
    Eto, tako to biva- kad se previse sniva, smrc, smrc
    Koga ne bi?
    Onako divan kutak (za svecani trenutak)- unisti neko od ovaca:eek:
    Sto se mene tice, sa mojih 53.kg, ja s onom ne mogu imati nikakve veze, ali neki koji cuvaju ovce, svakako mogu:cool:

    :)
    Nismo se razumele, smetala mi je jedinica kao "mera" reputacije, pa sam ti dala "bonu" da to popravimo:)
    Nismo se razumele, smetala mi je jedinica kao "mera" reputacije, pa sam ti dala "bonu" da to ispravimo:)
    P.S. Kako god okrenes, nikako da budes tetka, osim najmladja na svetu, ili najstarija:))
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top