Zikica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • pa da bre usoljene...samo pazi nemo da ih mloooooooogo usole posto posle ima dobijes ojed dupeta :lol: :D
    + sto ko zna kakvu so turaju ganciji na njih...tako em dobijes ojed dupeta em navuces neku bolestinu...sida sida e pa sta je ako je sida nije rak :lol: :mrgreen::D
    gde si video kukuruz na Novom Beogradu :shock: , jedino ako si bio na Budzi pa video gancije kako ih prodaju pecene sa sve solju na njima :)))))) ?!??!??!?!
    de nadje se useres k`o grlica :lol: :D
    ma najbolje da uzNes kukuruz pa sa njim lepo...onako jos hrapav em ima da ti ocisti sve naborane delove em te ma pocese...ali postoji opasnost...nemo slucajno da pokusavas da ga turis u bulju...kad to vide camuge ima da navale i odose ti onda bubrezi do pluca :mrgreen::lol: :D
    HITNO MI TREBA POMOC ZILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

    Usrao sam se kao grlica ,a zaboravio sam u MAXI-ju da kupim toalet papir ...ajde majke ti zaleti se i uzmi mi 2 rolne bice dovoljno :))))
    hehehe ja tek sad vidim da imaju i napredne opcije...a da se uozbiljim...a sto bi...tako bi samo postao najobicniji mediJokritet :lol: :D :mrgreen:
    Htela sam da idem na napredne opcije i neshto otkucam, al' reko' necu, nikad se taj nece uozbiljiti :lol: :lol:
    a jok sta da kazem...kaj veli ovaj bedak??? :lol: :D :mrgreen:
    ne nego treba kazes nista samo da ti cujem glas :lol: :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top