gsavic

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala na prelepim fotografijama iz Riminija. Mogu pretpostaviti kako je bilo na licu mesta kad ovako dobro izgleda na fotografijama.
    Hvala sto si mislila na mene. zaista bi to volela i jednom cu sigurno nabaviti nesto od tog alata. Drago mi je da si se lepo provela. Slicice su divne.
    E bas mi je drago da si ih videla uzivo...stvarno lepo izgledaju. Bas ti zavidim na ovom putovanju....mislim da je bilo nezaboravno...Jos da je bilo parica koliko bi mi hteli...ihihi....Bio bi to pun pogodak ;)
    hvala , gvirnula sam brzinski juce i videla lampu :)))))))))))))) sori, nisam stigla da ostavim komentar. Hvala sto si mislila na mene! A garant si pomislila: ima i kod nas jedna sto to radi hihihihii.
    I ja se zahvaljujem,ostala sam bez reci. Zanima me..od cega se ovako sijaju sve torte?
    Hvala ti za ove divne slike. Ja se odusevila gledajuci slike, a mogu misliti kako izgleda uzivo.:cmok2:
    Gsavic, fotografije su prekrasne. Verujem da je bilo teško napraviti izbor, ono što si nam pokazala je vredno divljnja.
    Prekrasne slike!!!
    Stvarno ste uzivali gledajuci uzivo ove divote!!!
    Pa mi smo toliko trcali na sve strane, da prosto nisam stigla da se osvestim. U petak sam prespavala ceo dan, toliko sam bila umorna... Nego, daj mail da ja tebi posaljem jedan programcic za smanjivanje slika, ali on smanjuje onoliko slika koliko ti hoces odjednom i to za vrlo kratko vreme, a isto tako mozes da menjas slikama ime, ali odjednom, a ne jednu po jednu. Posalji mi mail na PP. Srescemo se ovde, kad vec nismo tamo...moramo.
    mislim da je taj album sa slikama iz Riminija samo za prijatelje, stavila sam te, pa potvrdi i vidi, ako i onda ne, pitacemo nasu Maju - Smeh:heart:
    Hej pa bona note:zcepanje:ovo kao na italijansko-srpskom:zcepanje:nemam pojma italijanski, ali nema veze, razumela si...Da poznajem evu, jedna energicna zenica, ishle smo 2dine u isto odelenje u ekonomskoj shkoli, uvek je bila tako energicna i dolazila do postavljenog cilja, interesantna i vrlo pozitivna osoba...eto zavrshile ekonomsku, ja josh i radim na poslu u vezi struke, a ona se bacila na ovaj posao i mogu ti reci vrlo uspeshno, izgradila je sebi reputaciju u gradu i vrlo pametno radi...Kako je bilo tebi?
    Bas ti hvala,i moram da ti kazem da ti bas zavidim za Rimini ,nadam se da cu sledece godine i ja ici,lep provod i puno pozdrava.
    Ovu Jacu covek, da presavije preko kolena i da je dobro izlupa, za ovo nisam ti ja neki majstor, pa i nisi majstor , zensko si, MAJSTORICA si!
    Jaco, dozvoli da te hvalimo, jer to zasluzujes, kao i sve clanice TIMA SNOVA. Niko se nije rodio naucen, ali kada covek ima volju i zelju da nesto nauci i savlada, a da jos to svoje znanje podeli sa drugim, to je vredno svake hvale!
    Ma nisam ti ja bash neki majstor ko shto me Domacica nahvali, ima mnogo boljih majstorica od mene i po znanju vecih, samo neke nece da kazu dok ih ne pitash, a ja sam sve objasnila na onim slikama .U Riminiju nikad nisam bila, a i ako budem ishla bit ce to moj odmor, ovo sada shto je tamo po meni je samo za profesionalce, ako si reshila da ti to bude i mali beg odavde onda je ok, moje mishljenje je da se tamo okupljaju ljudi sa firmiranim imenima i da trebash imati debelu lovu u dzepu da bi kupila neshto, e sad mozda i greshim nisam bila tamo...To shto ce tamo biti neke poznate firme, meni nishta ne znaci...elem, ja samo brbljam, milsil, kazem, mislim da ti je u Pancevu jeftinije da kupish, ne znam...Da li mozesh da nekako udjesh u Wiltonov katalog i pogledash cene?Ne bi bilo loshe, pa te cene su ti u Pancevu, a onda ih uporedi kada odesh tamo, a tamo cesh imati sigurno vishe proizvodjaca u ponudi, eto ne zman shta bih ti josh rekla tj.napisala, ipak odluci sama...Ljubim te ...
    Pa ja sam vec uplatila preko Kompasa, idem u petak, ajde i ti!!!! Bas bi bilo super...
    E, ma nije niko izmislio naziv, moja koleginica je samnom vec 20 godina u firmi, ona ih ima pod tim nazivom josh od onda...ali nema veze, vazno je da je kolac napreavljen i poruckan pa zvao se kako god
    Hvala gsavic na odgovoru. Ja sam dosad šarala belom čokoladom, i to najčešće MILKOM!!!, jer nisam u gradu mogla naći nijednu drugu...:((( Ovo je ipak jeftinija varijanta, mada ja zasad pravim kolače samo za sebe, ne i za prodaju, ali ko zna... još jednom HVALA.
    Srecan Bozic i srecna Nova Godina, tebi i tvojoj porodici od srca zeli drugarica preko "brda"
    Za dane nove, za dane bolje, za sve ono sto se SRECA zove, za radost i lepotu, za sve najlepse u zivotu - SRECNA 2010.GODINA
    Uvek ce biti srece i tuge , al nadji mesta u srcu za druge,
    nek prate te ljubav zdravlje i sreca, od mene za tebe zelja najveca
    z:girl:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top