*bananica*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • vidim ja još mesec dana pa i vi palite za Pariz,evo i mi ćemo vam banuti u posetu,tamo mi živi kuma...a moći ćete i live da se družite sa Tijanom i Bonži...diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno...kako je Klarica slatkica?jel stižeš sve?...i ne sekiraj se zbog nas,dobro smo...ali hvala što misliš,baš godi...ljubim vas...
    draga moja ćaoooooooooooooooooooooooo!evo brzinsko javljanje,jer zaista ni za disanje nemam vremena...užas koliko sam zauzeta,i tako će biti sve do 11.marta kada izlazi premijera...tako da dotle ne putujemo nigde,i verovatno će nećemo videti sa mužićem,jedino ako on uspe da dobije vizu u međuvremenu,jer ja ne mogu da se mrdnem...vrag je super,uživa svaki trenutak dana,puno je napolju na snegu i baš se umori,pa i spava izuzetno dobro...sve u svemu super je sve,jedino što sam stalno u jurnjavi,ali i tome će doći kraj kad tad...
    Znaci dolazite nam...u kom mestu bicete?jer to zbog tvog posla ili posao tvog muza je u pitanju?nisam u toku..bas lepo bicemo komsinice mozemo da namestimo da se vidimo jednog dana...vidim nisi stavila slike od klare?ljuta sam..a obecala si...
    Hvala mila:heart: evo ovde da ti odgovorim,lici na tatu,pravi tata,na mene samo ima znak rodjenja pozadi na glavici,isto kao i ja,samo to:( al nema veze nek je on meni ziv i zdrav..inace gracova je ljuljaska i super je,uziva u njoj..mada sad ga vise zanima da puzi i da istrazuje..zeza me kompj pa me zato nema,imam novi al sam zaboravila sifru i sad nikako nemogu da kuckam sa novog..a i matteo je u nekoj fazi nedaj boze...
    sta ima kod vas?vidim ti bas cesto spremas neke lepe stvarcice kuvas svaki dan:) super mogla bi da nam das neki interesantan recept zasto da ne ja nisam neka kuvarica al hocu da naucim :)
    drago mi je da si se snasla oko selidbe lepo...a hoce li i tebe cekati posao tamo ili idete zbog muza?i jel vi imate vas stan tamo ili???
    ajde javnite se i ljubi klaru pisi u kojoj je fazi sada videla si za lazu vezao se za mene uzasno a eo sa hranom super sve jede malo zeza sa vocem al dobro..kako klara?
    inace nisam bila za dubak al ovo dete postaje bas aktivno i valjda kad je nervozan od zubica jos je gori i reko bila bi dobra ideja da uzmemo dubak al za 3 meseca koliko ce ga koristiti bas mi se ne daju te pare tako da cemo uzeti od nekoga trebala je drugarica da mi dodje juce pa videcemo ili ona ili moja rodjaka...ja lazu ne pustam da puzi po stanu jer se ulazi i hoda i ono dolaze komsije i niko se ne izuva doduse u sobu niko ne ulazi al nemamo tepih i hladnije je a i imamo psa pa bas nije zgodno mada sam razmisljala da danas ili sutra stavimo cebence na pod mm i ja pa da se zabavljamo svo troje :)ove nedelje ocekujemo da mm pozovu an razgovor za taj drugi posao pa jedva cekam i to da vidim hoce li ista biti,,ako bog da da ga prime znacilo bi mi mnogo jer je veca plata a vikend slobodan pa bismo uzivali :)
    za letovanje pojma nemam bas zbog tog posla a i laza ide na operaciju pa cemo ici najverovatnije tamo kraj avgusta...ne znam gde jos to nismo resili...videcemo :)
    e cao drugari vidim bas si aktivna u poslednje vreme super,volim kad je neko tako pun zivota i kad mu ide sve kako treba!vidim i da se selite pa lepo dobro ce vam doci i malo promene a i za klaru
    inace mi smo super laza raste evo za koji dan 8 mesec pa ti vidi...a do juce je bio bebac i sad kad ga amzim kazem mamina beba a on veliki momak kakva beba haha u principu sad jedemo svasta i jagnjetinu sam mu spremala danas papaju je ruckao tkoa svasta dzigericu pilecu ne znam doke ste vi stigli...hleb ne dajem jos jer nemamo zubice tako da nista od toga al eto uskoro i to krece nadam se
    za koji dan pocecemo sa fluorom ne znam dal ces ti davati klari fluor ili si vec pocela? a za kakao uf pa ima dosta gvozdja al to malo ljudi zna i bas sam htela da mu dajem i to al ne sa secerom al kao neskvik pa znas kako ako pocnem da dajem to plasim se da ce se navaditi i da ce samo to traziti pa onda bolje da pije samo mleko a za neskvik ima vremena.ima gvozdja i u povrcu i mesu pa cemo to tako zimati
    Hvala ti na utesnim recima...Krv i urin potvrdili su jos juce da je neka urinarna infekcija, virus nije. Verovatno upala bubrega, ali to ce vec da presudi doktorka njegova, nefrolog u ponedeljak kad se cujemo, a mozda i odemo, zavisno od njegovog stanja. A u bolnici je jezivo, sta da ti kazem kad je WC dva sprata iznad, pa ostavis dete samo u krevecu, okolo setaju bube, a mame vecih beba dobiju drveni solicu na kojoj spavaju...Nadam se da je pravi antibiotik dobio, sutra cemo znati.
    kako je tvoja slatka Klara?čitala kako se lepo zna zabaviti sa svojim jastukom,bravo za nju...a ti mila?...kako uspevaš da uskladiš sve?kiss..
    Ćao draga moja!evo da napišem par rečenica,jer sam vas zaista zapostavila forumske drugarice,i baš se stidim zbog toga,ali veruj mi u Pešti nisam imala neku želju da sedim ispred kompa kada sam mogla da uživam sa porodicom,i zaista nam je bilo diiiiiiiiiiiiiiiivno,a odkada smo se vratili ja samo jurim,pošto je deka u ponedeljak počeo novu turu hemioterapije,ja svaki dan imam i probe i uveče predstave,tako da ne stižem uopšte ništa da uradim...nego dobra vest je da svakog vikenda zavisno od toga kako nam naše obaveze dopuštaju ići ćemo u Peštu da se vidimo,znači mužić,Gabriel i ja,i to će ići tako sve dok se papiri ne srede...to znači da ćemo hvala Bogu mnogo češće da se viđamo u budućnosti,i baš sam srećna zbog novih okolnosti..evo sada u petak ponovo idemo,i ostajemo do sledećeg utorka,stim što ja u ponedeljak imam predstavu u Bekeščabi,što znači da ćemo svo troje zajedno iz Pešte doputovati tamo,ja odigrati predstavu i odmah nakon vraćamo se za Pešti,i tako
    Pedijatar moze da ti da samo 15 dana bolovanja. Filip voli razno voce i sveze i iz tegloce. U teglocama kupujem breskvu, kajsiju, visnju, pa mesam sa izrendanom jabukom ili bananom. Dok je bilo lepih krusaka i to je jeo i sljive ponekad sa jabukom. Zanimljivo da bananu nece da uzme sam komad u usta, a ovako je voli. Samo voli hleb i plazmu da gricka.
    Cao...
    Evo bili u setnji, ruckili voce, pa cekamo tatu sa posla...Filip vrslja u dubku svuda, sve smo fijoke zalepiliMozes slobodno cveklu i praziluk, ali mislim da paradajz ide sa godinu dana, ja ga nisam davala jos. Za produzenje porodiljskog zavisi na kojoj ti je opstini firma. Meni je u Starom gradu gde je zajedno sa NBG i Savskim vencom najgora komisija, Jednu drugaricu su odbili, druga je jedva dobila dva meseca. Zakazala sam kod fizijatra u Sokobanjskoj u ponedeljak, pa cemo videti kakav cu izvestaj dobiti, a onda predajem sredinom februara za komisiju. treba veza, a na nemam nikog bas u Starom gradu.
    bananice draga nema tebe da se javnes nikako:(
    kako je klara?kako si ti?vidim puno se radi al dobro...
    dokle ste stigli sa hranom klara i ti?jel se igra lepo u ogradici?
    laza nece bas ogradicu al obozava da se igra na krevetu i u svom krevecu sinoc se ismejao ja ga ucila da se dobacujemo lopticom onom njegovom krpenom i toliko se dete smejalo da je to strasno a naucio je i da se smeje na silu i da kasnje na silu kao imitira nekoga sou sa njim...jel klara ima tako neke zanimljive radnje?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top