maksifor

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • jock.. ja sam poslednja generacija nereformisanih... imam engl i ital...
    nosicu sutra na odmoru veeeeeliku crvenu ruzu da me mozesh prepoznati:rotf:
    Nažalost ne.
    Ali moraću da počnem da ga učim ako mislim da studiram u Kelnu... :)

    Ako ti je za utehu,ja za sutra moram da naučim francuski - koji ne znam uopšte,
    Anu Karenjinu da završim,za 24 sata pročitah 800 strana,
    da pročitam još jednu lektiru od 200 strana,naučim srpski realizam,
    zatim harmoniju i oblike. :mrgreen:

    Da,u sosu sam.Imam 2 kontrolna i dva ispita sutra. (:
    Ne znam,ali bih voleo da znam strasno je kako volim Nemacku i jezik im je extra!! Nesto sam bolestan izvini sto ti kasnije odgovaram pravim pauze za povracanje!! Pozz!
    Pa... imas lepo Alboomi, i onda uredi alboom.. e sad kako bese.. imas valjda upload pics... i ti sad browse iz svog compa, i onda se one uploaduju, i ti posle napises nesto u vezi njih i tako...
    LoL ne znam da li sam bila bar malo jasna.....
    Hocu prva su izazvala,ja imam pojacanu zelju za osvetom i kad me jednom neko izvredja ili ponizi idem do kraja!! A to da cu procistiti hocu jasta,videcete na sta ce da lici forum!!:twisted: Malo sam razocaran onim komentarom joj ova trojica,ja nisam ni hteo u koaliciju,ali nema veze,likovi su ok i vrlo su korisni na netu!!
    bacila sam pogled muka mi je sve ovo citat!!!xaxaxaxa...pa je zbog toga posla...ee....stvarno, bas lijepo od tebe sto ces nam procistit ovaj podforum:)
    i ona daca je banovana na tvojoj temi..da jos oces mac ovu djecu `94,`93...:roll:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top