Halcyon

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Tiestov poslednji album ima dve-tri dobre numere, doduse. "Kaleidoscope" numera mi se cini kao Tiestova najbolja produkcija koju je ikada uradio. Ali i pored toga je raspad. :/

    Ali hteo bih da odem na njegov koncert svejedno. I na Arminov. On je skoro bio u Makedoniji, ali ja nisam mogao da idem. ):
    bas nista ): jedino da se vratis nazad u 2006. ili 2007. i da skidas Arminove ASOT setove iz to vreme.
    tiesta necu da komentarisem :/

    ja ne pratim trance vec dve godine.
    uzecu mu mail, samo mi reci, posto jos nisam skontao - jel onaj sto sedi ili onaj sto stoji?

    a tamo idem...pa ne mogu da kazem poslovno, jer opet nisam ja neki biznismen. idem na privatnu konferenciju i kao turista. znaci poslovno 4fun. (: 15-18 cu biti na konferenciji, a posle toga sam turista.
    ma docice on kod nas, ne brini se. videces.

    nisu ukinuli za irsku i britaniju ): nisu clanice schengen. ):
    :D
    Sad bi se osecao kao go vno da sam te zezao, jer sklon sam ka takvoj vrsti zezanja. Jer nekako sam osetljiv prema osobama koje poseduju takve..mm... kvalitete? Kakve kvalitete - to necu precizirati jer ne zelim da ovaj nas razgovor postane previse sladunjav. d: Kreptica je ljuta jos samo ljubomorna treba da bude :/
    To se ne govori ali ajde d:
    Zbog celokupne pojave. Pre mozda nije bila toliko izrazena, pa nisam mogao primetiti, ali posto je u poslednje vreme izrazenija... (:
    U bre Ana, napravin eki limit. Ja sam ako mi verujes juce cim sam legla zaspala. znaci oko pola dva , ej pola dva!
    Prvu sinoc sto si mi poslala. I druga mi se svidela.
    A svidja mi se i ona maturska. Mada mi je najupecatljivija druga od sinoc.
    Kad kacis slike, okaci onu sa osmehom. Onu drugu sto si mi po redu slala. Ona mi je najlepsa, mada je i ona premijerna bila odlicna.
    E, dobro me podseti da ti kazem da ne zaboravis
    Zivi u Los Andjelesu, na obali , cini mi se, u nekoj visespratnoj staklenoj kuci. O.O
    E, pa konacno i ti da se okacis! Drago mi je da si me poslusala :]
    Ja sam svoje misljenje rekla. Podrzavam ja tebe sto odsto. I finansijski cu, ako zafali, neka dvocifrena devizna pomoc moze da dodje u obzir
    Za sve preko se obrati nekim bankovnim menadzerima :/
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top