Veseli_Ubica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ma kakav grip,znas da sam ja iz Panceva a ovde smo svi radioaktivni tako da nam grip ne moze nista,to kod nas nema....
    Uzivam u zimskoj idili,vec dva dana sam podetinjila grudvam se stalno....
    Ti?
    Sada ne mozes da vozis bajs
    Pitanje je bilo indiskretno. ;) Mada, nije žena tj. dama pa da se vređa ali opet, muškarci u tim godinama mogu da budu osetljivi... On i mimi's dad su isto godište, i znaju se od ranije.
    Heeeej ćao :D N.
    Ma tu sam ja još, pravila sam malu pauzu, sada sam opet tu s´ vremena na vreme...
    Zaista te dugo nisam ´´videla´´ nadam se da si OK...:zag:

    :zcepanje: Druga uzastopna bona za džakove! Dobar fazon! A ne kontam, jesam li zaslužila tu bonu ili ne? (Mislim, ipak sam ja tokom jednog dela svog života bila plavuša! :rumenka:)
    Ma nisam zvanična nego se ispisalo otad ihaj... Nema me... Pojma nemam što... Prsla sam nešto, opet, pojma nemam što. Na forumu, na pf KV kako vidim, ništa novo, samo što Pero malo češće svrati? I Bole ima novi avatar... Sr, alfa, :thumbdown: al' dobro, stvar ukusa. :aha:
    naravno da cvetaju znas me...uvek se trudim sebi da ugodim da mi bude lepo....
    Nego ima li kod tebe nesto?
    ...faja za poenčice druže, a vreme ne leči ništa veruj mi eo prođoše dve godine i ništa....
    Joj, ja prehlađena. :sad2: Ni po jada za mene, nego je i ova mala počela da kija i slini. Jel ideš možda večeras na Atos? Sviraju Pero, Kešelj i ekipa. Ja bih rado ali... :aha:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top