bobanap

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Cao Bobanice,
    stvarno je divno imati prijatelje! Hvala za predivnu "sliku" :)
    Nemoj da brines, jesmo malo zavejani ali sve funkcionise i stizemo cak relativno tacno na posao.Mene je obradovao ovaj sneg jer ga dugo nije bilo ali u ovolikim kolicinama ga nisam ocekivala. Svi smo vec redom bili prehladjeni ali je i to proslo. Kako mi je Crna Gora i Grbalj? Prolazis li nekad tuda?
    Veliki za CMOK za tebe!
    Hilde i Golub
    Davno bejase maj kada smo setali rivom i slusali galebove...sedeli u kafeu,slusali Indexe i uzivali u ozonu i expresu...ti,Hekate i ja...Pozdravljam te divna duso,tebe,tvoju mamu i Lazara...mozda se jos ko pojavio u medjuvremenu...radost i ljubav ti saljem i jedan veliki prijateljski zagrljaj od srca...
    Elendil
    U Zeti sam.Udala mi se Ruzica i otisla u svoj dom.Jos par dana vracamo se mama i ja .Gledacu da skoknem do tebe.Pozdrav.
    :vatromet::rodjendan::vatromet:

    z:kiss:z:kiss:z:kiss:

    Noćas usni divan san s mirom slavi Badnji dan,
    nek ti kuća sva zablista na rođendan Sina Hrista.
    Snove snene, želje željene, nek ti danas budu ispunjene.
    Sreća leti noć i dan traži tvoj stan,
    Ispruži ruku otvori dlan Srećan TI ovaj Badnji dan!

    MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI!!!
    z:kiss: z:kiss: z:kiss:

    bz039.jpg
    Mila moja ,samo svoja, ljepotice neka osmjeh krasi tvoje lice...
    Nova 2010a do tvojih snova i tvoje duse...
    picture.php


    Zdravlja , Sreće , Para , nek je Nova bolja nego stara...SREĆNU NOVU 2010G. ŽELI DUŠALA...
    Бобанче, грабим сваки тренутак за шетњу, после ињекција мировање ми не прија.:)
    Хвала ти, драга моја, на бризи... код мене ти је на снази: Срце младо, душа иште а тело ме изневери! :roll:
    Време је прелепо, кад би овако потрајало, сви бисмо били расположенији и ведрији... желим ти све најлепше и често те се сетим! :heart:
    th_Krsta-medolino.gif
    :D
    Učlanih se u grupu 60... 60 i neke, kad ja tamo, a ono medjutim... Jel da se rasturamo,ili ... ?Pozz!:-)
    Cao Bobanice,
    bas me je obradovala tvoja "poseta" i tvoja namera da kad-kad vidis sta ti rade prijatelji. Ja ni to ne radim, bas sramota :rumenko:
    Mi smo dobro, deca u skoli, tj. uskoro na jesenjem raspustu, vec je prilicno hladno inace nista novo.....
    Oboje te puno, puno pozdravljamo :heart:
    Tу си! :)
    Претпостављам да имаш много обавеза, баш као и ја, а моја '' маленкост '' од скоро 80 кила живе ваге се још и укочила - ишијас ме савио к'о кифлу, ево већ 10 дана другујем са ињекцијама :(... сад морам да спуштам лопту, преиспитујем се, планирам, морам нешто да променим у вези посла, али сам, као и сваки Бик, ужаснута од новог почетка. :roll:
    Септембар у Бг је прелеп, време је ''душу дало'' за шетњу, а ја чекам октобар и Михољско лето... само да не измалеришем! :sad2:
    Драга моја другарице, уживај у животу и у ситним крупницама ;)... љуби те Астро! :heart:

    post-3730-1248816908.jpg

    Ова сличица се некако сама наметнула... а, и није нека, само је од срца! :cool:
    :bye:
    Cao Bobanice, jel' proslo leto ili je jos vrelo?
    Kod nas je uveliko zlatna jesen... Svi smo dobro, nadam se da je i kod tebe sve ok!

    Puno pzdrava od mene i Goluba
    Imalitenegdemorskaveštice...
    ;)
    Jao, što bih malo da zbrišem do tebe
    CCccc...
    Šmrc :(
    Нема те?! :(
    Сезона је у јеку, па разумем то што ниси чест гост... наврати понекад! :)

    veverica.gif

    heart2.gif

    :bye:
    Скоро ће поноћ, а ја у последње време свако вече ''частим''себе песмом Мике Антића... Бобана, хајде да поделимо ову:


    Zbog svega što smo najlepše hteli,
    hoću uz mene noćas da kreneš.
    Ma bili svetovi crni ili beli,
    ma bili putevi hladni ili vreli,
    nemoj da žališ ako sveneš.
    Hoću da držiš moju ruku,
    da se ne bojiš vetra I mraka,
    uspravna i kad kiše tuku,
    jednako krhka, jednako jaka.
    Hoću uz mene da se sviješ
    korake moje da uhvatiš,
    pa sa mnom bol i smeh da piješ
    i da ne želiš da se vratiš:
    da sa mnom ispod crnog neba
    pronađeš hleba komadić beli,
    pronađeš sunca komadić vreli,
    pronađeš života komadić zreli.
    Ili crkneš, ako crći treba,
    zbog svega što smo najlepše hteli...
    :heart:
    :cao:
    Pozdravi za mog druga ,bila sam u Sutomoru no nijesam imala prevoz do tebe, a nijesam nesto bas pokretljiva,obecanje stoji samo da mi se poklope mogucnosti.Pozdravi , poljupci za mog druga.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top