Eric Draven

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pa vidiš... to mi je prvo palo na pamet... :mrgreen: Ali, reko, odma će da skoče, a nijesam znao ni kako ćeš ti da reaguješ, pa sam ćutao... :D
    Noćas usni divan san s mirom slavi Badnji dan,
    nek ti kuća sva zablista na rođendan Sina Hrista.
    Snove snene, želje željene, nek ti danas budu ispunjene.
    Sreća leti noć i dan traži tvoj stan,
    Ispruži ruku otvori dlan Srećan TI ovaj Badnji dan!

    MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI!!!
    z:kiss: z:kiss: z:kiss:

    bz039.jpg
    fala...
    ma nista,ja malo dosla kuci na par dana,da se spremim za ucenje :)
    dobro je na faxu,za sad se ne mogu pozaliti... :)
    sta ti?Sta radis?
    I meni je frx za poso a kamli tebi...Budi samo uporan radi razne stvari pa ćeš na kraju ukačiti neke veze i zadržati se negde za stalno.Samo veze ovde prolaze,veruj mi.
    picture.php


    Zdravlja , Sreće , Para , nek je Nova bolja nego stara...SREĆNU NOVU 2010G. ŽELI DUŠALA...
    Поздрав друже,све најбоље ти желим у новој 2010
    нарочито пуно...
    new-year-114.jpg
    s-novim-godom.jpg


    Malac, želim ti sve najbolje u Novoj godini, da budeš zdrav, prav i pametan i da i u narednoj godini ostaneš u Srbiji uz, nadam se više mogućnosti za sreću, rad i napredovanje....dobro, znam da previš želim, ali to mi, uz ono uobičajeno zdravlje, uspeh bla bla bla, prvo padne na pamet kad čestitam novu godinu mladim naraštajima.
    Ljubi te teta Danaz:mrgreen:
    Kada se ponocne svetiljke ugase i oglasi se Godina Nova, sa tobom biti necu ali cu biti medju onima koji ti zele LJUBAV, ZDRAVLJE i SRECU!!!
    Pa sta cutis,eebote te tadic u dupe..:p :lol: Idem spavati buraz,pa se cujemo..ovih dana..pusti pp..
    Da,pa liči...Jedna velika pijaca gde se svako prodaje što bolje može,kriza je,jel tako...;)
    Nikad nije bilo lošije.Pogledaj stare teme od 2004.-te...Bilo je svega ali je ipak bila normalnija atmosfera...Ova danas...Došla je neka primitivna ekipa,kao na ambasadi...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top