G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Sram te bilo...mislio sam da si humanista i dobar hriscanin, a vidi ti njega...:rumenko:
    Pa desilo se...nece se ponoviti...kaje se zena...i voli svog muza...a i nije bilo klasicno zalazenje preko plota, nego meksa varijanta, ma sta joj to znacilo...:rumenko:
    Htedoh reci da bi to bio dobar primer kako ruzu ponese stihija, kad ona vise ne moze da kontrolise svoj zivot usled okolnosti, usled situacije u koju dospe...a i taj njen dasa, koji je rezao ruzu, njen suprug, bi mozda bio tipa tih tvojih dr.kadzija...:???:
    Izvini što ti smetam, ali molio bi te ako budeš imao vremena da na pdf-u LjiS pogledaš temu Oproštaj, eno nam tamo "ekvadorske ruže", interesuje me tvoj sud, tvoje mišljenje o tom problemu. Pozdrav.
    a to ti sad kao da pokazhesh da znash da prevedesh
    pa josh znash i matricu poklicha francuske (r)evolucije
    bravoooooo
    evo jedan cvetic za tebe. ---O
    pa shta su bunish, greshke su uzvishene jer se uchi na njima.
    a kako chovek uchi do smrti, umrecemo bezgreshni.
    silence. logique. sécurité. prudence.
    pa obrati pazhnju na to :)
    vazhno da si mi ti otvorio ochi
    vazhno da ti to znash
    i vazhno da si ti spoznao realni svet
    hvala ti, zazi, tachno bih ostala zatucani kreacionista zauvek
    :srce:
    e samo kad raste
    pazi sluchajno da ne to ne bude malo skrushenije
    ne uchim termodinamiku, spremam prijemni za dva faxa
    mislim da mi je i to previshe
    Druže,

    Ajd, klikni mi prijateljstvo na ovom niku... Neće admin da mi spoji, a ne vraća mi se na onaj stari... (lj_950) njega otkači da ti ne budu klonovi prijatelji...

    poz.
    Ćao Zazijavalo! Moram da se upišem kod tebe u knjigu gostiju. Kako da se ne upišem kod glavnog zezatora na forumu?
    Živ and zdrav mi bio! :D
    Hehe. Znaš kad su pitali babu dal bi mladog momka ili šaku smokava, a ona odgovori "nemam zube". Dobro si me nanjušio - obožavam klopu (ovu koju si opisao a i šire), al sam na dijeti poradi srca. :( Pa se evo prisećam srećnih dana...
    Ne brigaj ... upravo mi je stigla tura domaćeg vina, bez hemije, domaća pršuta, kobaje, kulen, sve 100% tradicionalno, bez tehnologije, pravo varvarski, začinjeno da se ne kvari... samo ti dođi u BG, nešto mi govori da voliš klopu... ;)
    :D:D:D

    Ma on je super dasa. Ponekad je veći kompjuter nego što se od njega to traži. Al da zna, zna... i da impresionira tehnološkim vizijama.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top