• Evo me, ponovo u našem nenormalno lepom mestu, sa devojkama čije su obline isto takve. :)
    eehj :kiss: jesam dobro sam...dobila sam neku klinku z sefa koja nema veze sa zivotom i odmah mi je pocela pametovati :confused:
    e, draga, bas si nasla termin :lol:
    putujem u utorak, 2-og, i nisam tu do 7og uvece, ali ni u ponedeljak ne mogu :(
    ipak ces ti mene docekati u Nisu za Uskrs :)
    "Ono" će da poraste, izrodiće nekog slatkiša koji će biti sladak poput nje,
    a zatim će naići neki novi Čuvar šećera, i smazaće je za užinu! Tako ti to ide
    u životu, moja neodoljiva sugrađanko - s kolena na koleno, od čuvara do Čuvara, od
    zalogaja do (neodoljivog) zalogaja...
    javi se obavezno!..imas moj telefon, pa posalji SMS
    do kraja meseca sam tu, ali pocetkom februara idem u Amstrerdam, pa ti pozuri :lol:
    ma, nisam Smiki, tu sam, samo mi se nije glupiralo na centrifugi...sori sto se nisam javila dok sam bila u Nisu, objasnih malopre i Hardu na temi sta mi se desilo, i zasto sam bila u outu...vidimo se neki drugi put, lepotice, vazi?
    ljubim i ja tebe :)
    Hoćem, hoćem, ću je pozdravim! :D

    I ja tebiti poželjavam sve najboljo i da mi ostaneš tako dobra i fina i da budeš, prvenstveno zdrava i srećna :)
    Da decov sluša, naravno i muž :D

    Ljubim :heart:
    Hvala lepa moja smizlo i ja tebi zelim da mi tako lepa i mlada zauvek ostala ;)
    Ljubim te puno i hvala jos jednom na bodu cu ti vrnem u skorije vreme ;)
    Smizlic, nece me biti neko vreme, te ti sada zelim lep provod i sretnu novu, i da mi budes tako lepa i cakana jos narednih 20 godina, a posle nek ide zivot...ljubim! :kiss:
    p.s. dolazim odmah posle NG u Nis, mozda se javnem da se konacno vidimo ;)
    Ma...
    Ništa..
    Došlo mi tako malo.
    Biće bolje, aha, hoće, ne brigaš :D


    Kako si mi ti? :)
    Eto tolike godine sam ti prijatelj a nikad da ti ostavim ni :srce: na zidu :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top