Demister

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ako Nemi ima frustracije od rukovanja, mislju da je neko gej sto se rukuje, onda zaista ENDE.

    Pa ja se sa svojim klijentima rukujem 100 puta dnevno, od kojih su 70 posto muskarci, pa kontam da nisam gej....

    Ne oblacim se u crveno, nego oblacim ono sto imam u ormaru, Cisto. Da sparim.

    Nemi, imas problem. Sam sa sobom. Resi ga, ako boga znas. Resi ga....
    E ovako, moje odeljenje... Vise od polovine je svako na svoj nacin, svako fura svoj fazon i svako je jedinka za sebe... Nema onog kopiranja da bi ostao u drustvu i to nikom ne smeta cak je i gotivno sto smo razliciti...

    Btw, rukovanje je rukovanje i ende sto bi Sal rekao. z:)
    Daj ne .... Zamisli sta bi npr tvoje odeljenje uradilo toj osobi koja svaki dan oblaci samo drecavo crveno? Prvo svi bi se smejali aonda i ostalo... Ljudima se ne svidja da odudaraju od grupe i grupu dozivljavaju kao njihovu realnost. Postoje tolerancije izmedju grupa ali samo za one sa dovoljnom brojem clanova i konstantnim zracenjem poruka kako je ok biti takav i takav a ne ovakav i onakav.

    Rukujem se ja ali samo na gest tog koji pruza ruku i to samo zato da ne bi uvredio coveka. Inace mislim da je to nepotrebno, pa imamo zvucni pozdrav, sta ce nam i dodir. Sem toga ima raznih virusa danas...NIje da se plasim virusa nego jednostavno mi to glupo....
    Rukovanje je najnormalnija stvar... Rukuj se vec jednom pa ukapiraj...

    Sto se jedinstvenosti tice, ako si OK osoba uvek ce se naci neko ko je OK i TOLERANTAN i prihvatiti te. Takodje kao jedinstven ne treba da se ocepis od kompletnog drustva. Ja sam jedinstven po mnogo cemu, a ipak imam sirok krug drugova... z;)
    Rukovanje..da...nije normalno...cak smesno....

    A kad je u pitanju osoba koja npr samo se oblaci u crveno kada ide u skolu. Jednog dana ce je svi ispljuvati i bice izvrnuta ruglu a zasto? Zato sto nosi crveno?? Tolerancija ne postoji i neces se osvestiti dok to ne skontas. Ako odudaras od grupe unistice te. Znaci za gejeve ima tolerancije a za ovu koja nosi crveno nema a??? To je zato sto nema lobija koji ce da lobira za osobu koja obozava crveno nego za te osobe izvrnutog morala!
    Ne znam samo ko je spominjao fizicki kontakt?! Btw, zar je i rukovanje po tebi nenormalno?! o.O

    Elem, sto se tice ovog drugog sto govoris, postoji decko nesto sto se zove tolerancija... Ja bas nisam bio takav kao mladji, ali sam naucio vremenom. To je stvar sazrevanja... z:poz:
    Zar ja? Demisterio ono sta mozes ocekivati od mene je samo status brata. Znaj samo da ne podnosim bilo kakvu vrstu fizickog kontakta sa osobama koje su u tom statusu. Za ostale je drugacije, u zavisnosti od slucaja.. ali u globalu ne volim pozdravljanje fizickim kontaktom. Neki bi rekli da nemam osecanja, da sam hladan a mozda i ..., sto naravno nije tako. Nema te opcije niti bi trebala da postoji ali nekima je to normalno, samo mozda neprikladno za njih. Npr jedan je metalac, drugi reper...nisu iz iste kategorije. Reper ne podnosi metal ali prihvata da postoje takvi koji to slusaju. E vidis stvar je sto to ne treba prihvaiti. Oni koji prihvataju ucestvuju u njihovom sistemu a sistem je u glavi.
    'Ajde, 'ajde, znamo svi koliko si zavidan... Idi bolje napravi nesto od sebe... Iskren savet... z;)
    Prijatelji se ne broje na forumima i face-u vec u RL-u. Nisam opterecen sistemom. Pa u mom gradu ne znam vise od 10 ljudi koji slusaju D'n'B a da ne pricam o produkciji. Radim ono sto se meni svidja, a na to sto si ti izgleda opsednut mnome ne znam sta da kazem...
    A za repove.... voleo bi da ih imam zero al ljudi mi nakacili ...sta da radim....poludeli izgleda....
    Onaj ko vidi ovo kao blam taj nije normalan....Opterecen si sistemom, opusti se malo. Nije na odmet biti i glup, pa i tup. Pogledaj film Glupan i tupan i bice ti lakse. Mnogo si ukocen sa vidicima.. Ako malo skrenes od opsteprihvacenog pasces pa zato ti preporucujem da izbacis taj teret koji nosis, boli te za okolinu...
    Koliko vidim ti ih imas bas malo, ali me i ne cudi... Radi brate nesto pametno, ne blamiraj se vise.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top