mary r

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Na NOVAKOVOJ temi imam pjesmu koju sam napisala njegovim rukama procitaj je i reci mi da li ti se dopada ...Ako ljetos krenes u nase krajeve da pijemo kafu kod mene u Sutomoru ili vec gdje budes u Crnij Gori nigdje nije daleko kad sa sretnu prijateljice ,
    Nijesam mlada naprotiv no imam mladu dusu volim se druziti ...Ne zivim u Sutomoru vec u okolini Podgorice...Ovdje sam kod mame i opasno se dosadjujem...Oko nase kuce pustos , vikendasi pobjegli cekaju ljeto da se vrate.:)
    Mila si mi pa ma sto rekla o mom navijackom desetercu...NOLE...POBJEDE TE VOLE...drago mi je stesti te na TENISU ...Koliko se sjecam mislim da znas da poslije Srpskih tenisera najvise cijenim i navijam za Rafaela Nadala...Ne supkam ti se vec stvarno tako mislim RAFA,RAFA ,RAFICA TO JE NASA ZNASICA....Sad budi toplo pozdravljena iz suncem obasjanog juga Crne Gore iz SUTOMORA...
    Ne znam....Ne verujem da ce nesto uraditi u Londonu....Nadam se da ce se vratiti na staro.
    Sad cu da joj ulepsam profil sa Jeleninom slikom.....:hahaha: Aj da joj stavimo po sliku...:hahaha:
    Ma ja moram da joj odgovrim....Veruj mi da ja umirem od smeha od kolicine gluposti koje pise....:hahaha:
    :)...necu ti nista vise reci.
    Sad ajos FINALNI masters :).
    Sa bude da bude...meni je drago da je opravdao ovu godinu i da je opravdao svoje ime u sta isam nikada ni sunjao.

    Jos malo AO ;).

    Sta kazes?
    Hoce li se Rafa uspjati do tada oporaviti???
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top