_Look_Of_Expectancy_

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hmmm pa ajd videcu ja sutra za Utorak ali ako te ne mrzi da dodjes nek bude oko 12h u Merkatoru ili ako mala bude spavala doci ces kod mojih :aha: ma isplaniracemo nesto :D
    Da da planirana :D verovala ili ne od svoje 16te sam vec htela biti mlada mama :mrgreen: :rumenka: ja bih bas volela da imam 3je :D podseti me da ti ispricam foru za 3je dece kad se vidimo :zag: sta radis sutra?! :think: do kad si na faxu?! :think: posto bih ja mogla sa Marticom u Novi Merkator da odem popodne, pa ako te ne mrzi da dodjes bilo bi super :D :klap: (naravno i ja u paketu! :mrgreen: :zcepanje:)
    Ma da znas da jeste tragikomicno sta mi se sve izdesavalo z:hm: z:cry:
    Aha znaci ti si mladja od mene! z:shock: :zstidljivko: mnogo volim da vidim devojke i momke koji su mladji od mene a mudri i normalni ljudi :aha:
    A sto se tog planiranja tice... eh Marta je bila zeljena i planirana, to stoji, ali kod mene sve ostalo nije! :zcepanje: z:dm3: a kad tako planiras ajd jos ovo ajd jos ono pre deteta nikad i ne dobijes dete posto eto npr dok ti to sve zavrsis sto si isplanirala imaces minimum 30god. :aha: a nazalost (hebem ti prirodu!) muskarci mogu da prave i sa 99god. a zene da radjaju samo do neke 45te :aha: :roll: tako da nas unutrasnji sat samo tako kuca... z:hm:
    Ma razumemo se ti i ja vidim i sto se psihe tice :D :ok: :heart:
    A ti ako budes htela mozes Martu i da upoznas :aha: ja nemam nista protiv! :D
    Znaci ti si stalker!!! :eek: :zcepanje: ma tema je fenomenalna i ta sa slikicama i ona sa decijim biserima :aha: obozavam obe i redvno ih pratim :kafa:
    Ma planirala sam jedan ispit da polozim u Gothe-ovom Institutu u Becu, ali kad sam otisla nedavno da ga polozim, slomim nogu dan pred pismeni :dash: :dash: sta da ti kazem... tako da cu opet u Maju da idem da ga polazem! :aha: veruj mi znam 90% onih koji su zavrsili germanistiku a pojmaaa nemaju da pricaju! :roll: :dash: a spanski obozavammmm :D :zaljubljena: sad vec znam 5 jezika :worth: a inace sam 85to god. :flert: ti?! :D
    Iskreno ja sam oduvek htela biti mlada mama, ali sam svoj zivot zamisljala drugacije... :aha: ipak zivot je zivot a i moja psiha ne moze bas sve da izdrzi, tako da bolje da se povucem malo za neke stvari nego da zeznem :aha:
    E a gde si u Bgu?! :D ja sam pre bila na NBgu, tamo su moji a sad sam na Petlovom Brdu :aha:
    CMOK! :zag: :cvet: :heart:
    Hahaha e dobra si! :D malo je cudno ono sto sam sad shvatila, a to je da me bolje znas od mnogih a samo si pratila moje pisanje :rumenka:
    Ja sam studirala nemacki i spanski na filoloskom u Bgu :aha: ali odustala jer me je 1 profa kinjio jer je ukapirao da pricam nemacki bolje od njega, jer sam ipak Becko dete i djak :roll: :dash:
    Ma ja sam dosta mlada i kad tad sam morala i uspela sebi da priznam da sam dosta mlada za dete i da koliko god ja nju volela ne mogu u svemu da joj se pruzim 100% jer imam i neke svoje probleme... :aha: a shvatiti to je vec 1 dobra stvar :ok: moja keva i ocuh nisu uspeli posle 15god. pokusavanja da dobiju dete i oni kad je ona dosla su nju zavoleli odmah cak i vise od mene :mrgreen: tako da ako sam u nesto sigurna to je da ce ona biti srecna zauvek, bilo pored njih ili pored mene :aha: :heart:
    Ti si iz Bga?! :D
    Hvala puno :rumenka: :rumenka: :cvet:
    Ma nikad se ne izadje u potpunosti normalan :aha: ali sta je tu je, svi smo ljudska bica... sto je najgore zahvatila me i Postporodjajna depresija tako da sam i tu onda bila sva u ludilu :roll: sve u svemu mnogi me osudjuju za moje nacine odgajanja male, ali sta je tu je :aha: ih smaram te sorry :dash:
    Eh studije, secam se toga vremena! :zcepanje:
    Pa kao sto si primetila pljunuta je moja keva :eek: :aha: mali klon :mrgreen: a oci ima na moju svekrvu :D tako da je preskocila 1 generaciju i pokupila sve od bakuta svojih :ok:
    Kako si ti?! :zag: drago mi je da si uzivala, rado pomazemo! :mrgreen:
    pošalji mi samo molim te poruku da li si dobila sve poruke jer me Krstarica izbacila.. trbušnjaci 1,2,3 i program.
    Hvala.
    Look, pusti budalu, probala sam jednom s njom da se raspravljam, zamalo da me banuje mod sa drugog pf! Ali riba je teški debil!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top