Tachka

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hej,tačkice..ja sinoć žurila da izađem pa ne stigoh da odgovorim..drago mi je da si ozdravila...nema ništa posebno..stalno u jurnjavi..:)
    E kako je to nezgodno kad ti je nesto "na vrh jezika" a ne mozes da se setis ...ova slika dovoljno govori ,hvala ;) !
    A Martin nije samo "Martin" ,nego Smrdljivi Martin ...manje poznato ime za ...Smrdibubu :hahaha: !!!
    A uzgred-budi-receno razbijam glavu vec nekoliko ...desetina ...minuta ,pokusavajuci da se setim iz kog je filma ova scena koja ti krasi profil !?
    Jednu prelepu devojku :zaljubljena: ... i Partizan naravno :mrgreen: !
    Ma poceo sam jednom da pisem o tome sta volim ...pa sam odustao jer se ispostavilo da ima vise onoga sto ne volim :confused: . A lisce u jesen ...pitaj nekog vojnika ,ako ta kategorija kod nas jos postoji :p !
    :bye:O,pa gde si drugarice...opet na istoj temi... opet rapoložene za konstruktivnu kritiku(čitaj pljuvanje,haha)
    Ne stigoh sinoc da ti odgovorim, bila sam umorna. Svidja mi se pesmica sto si mi poslala, procitala sam sve komentare ispod :D, ne mogu da verujem koliko zvuce kao Jackson 5 :eek::eek:
    Torrent mi se jos nije skinuo, slaba mi konekcija, pa treba dosta vremena, ali nema veze isplati se cekati. :)
    e srecan rodjendan, sve najbolje, pare, deca, stoka i zdravlje na prvo mesto... xD

    ps: i mojoj babi danas rodj xD...
    RE:samo napred, meni ce sad 5meseci kako ne pusim

    E, hvala ti na podrsci, meni je tek 1.5 mesec, prosli put pukao na 1 god. valjda sada necu...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top