Disappearing one

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • evo, nije lose, ako izuzmemo da sutra imam zakazano ciscenje kamenca kod zubara i da se mnogo plasim.. /:
    inace spremam neki ispit za januar i tako..
    na kompu mi crkla maticna pa sad koristim neki iz doba rascepa hriscanstva, pa me i mrzi da blejim nesto na forumu jer ne mogu da imam mnogo tabova zato sto komp koci..
    nadam se da ce se sve to uskoro promeniti, mada mi ide u prilog sto se to sve desilo bas onda kad treba da ucim, jer manje vremena provodim za internetom :)
    to je u stvari, i dobra i losa stvar..
    hm.. pa dobro.. uzela sam da ga skidam, a posto imam jos 15ak minuta za kompom, sad se malo podsecam eternal sunshine..
    divan film.....
    ***, meni je bilo prilicno smesan i teatralan nacin na koji je to izgovorio...
    "The film is like a jigsaw puzzle that has been started but not completed. As the story progresses, pieces are added to the puzzle one at a time..." - Red-125 from Upstate New York
    IMDb
    nisam jos pogledala posle vencanja... cekam da me uhvati mud za to... i imam neki osecaj da cu plakati...
    A ko ti kaže da omaška (omaška samo zato što većina očekuje "spekulaciju" umesto "špekulacije") nije namerno učinjena? U svakom slučaju u ovoj priči prisutna je veća količina "nedopuštene trgovine i postizanja prekomerne dobiti" nego li "mišljenja bez veze sa iskustvom" (imamo mi napretek iskustva i sa novinarima i sa vladikama, a naročito sa političarima), ali svejedno i "spekulacija" bi mogla biti upotrebljiv termin.
    Iskreno dvoumio sam se koju reč da upotrebim.
    ekstraktuje se :) hvala ti mnogo :) mogla bih sad da ga pogledam kad se zavrsi...
    ne znam o cemu se radi, ali daj link ili kako vec, ako treba negde da se klikne.. :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top