kcmn

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pozdrav :)

    Jesu aktulne slicice, ali ZC malo slabije kupujem.
    Sada sam nabavio ovaj album i cekam da mi stignu kesice za njega:

    slika-THE-LORD-OF-THE-RINGS--1409554x640.jpg


    Sta ti radis? Koje su aktuelne slicice kod tebe?
    Da li moze zamena krokodila iz zimske kolekcije za morza iz zimske kolekcije,javili ste se da li moze ja poslala da moze i vi se ne javljate samo mi krokodil ostao pozdrav Tanja
    klaric.z@sezampro.rs
    Pozdrav :zimag:

    Poslacu ti!

    Treba mi nesto, ali ne znam sta. Javicu ti kad sastavim spisak. z:)
    Ma i ja sam u guzvi. Imam gomilu obaveza.
    Meni su do sada stizale sve koverte koje su mi ljudi sa foruma slali :) . Sada cekam 119 da stigne iz Banja Luke.
    Magdalena jer ste mi poslali slicice 156 i 180.I jer ste dobili od nas 178 i 196.Neznam sta je sa ovom postom nismo dobili ni jednu obecanu slicicu,nikako da popunimo album.
    Pozdrav :bye:

    Nasao sam slicicu 119, sada mi fali jos samo 201 da popunim album. :D

    Sta ti radis?
    Lepo je to, ali to neko moze da iskoristi protiv tebe, pogotovo ako si moderator. ;)

    Ali ti si aktivna uglavnom na razmenama slicica, tu dolaze samo fini ljudi :) (u najvecem broju slucajeva)
    Nemam, imam samo ono sto sam ti poslao u poruci.
    Od starih imam samo 242, a od novih 43, 127, 154, 191, 211, 214, 216, 241, 244.

    Zamalo sad ja sam sebi da posaljem poruku :lol:
    Gornji levi ugao, pritisnes na dugme korisnicki profil
    U istom redu u nastavku imas Blogovi Drustvene grupe Slike i albumi Kontakti i prijatelji Lista članova Najčešća pitanja Kalendar Nove poruke Pretraga Prečice Odjavite se
    Nista posebno, dao sam ti reputaciju zato sto dajes korisne informacije ljudima koji skupljaju slicice :)
    Magdalena,poslala sam ti mail,nemam vise nijedan duplikat samo 178,danas cemo da kupimo cokoladica pa ako izvucemo javljam ti.A sutra ti saljem 178 i 196.
    Hvala ti puno!!!!!!!!!!!!!!
    Poslala sam ti moju adresu na mail.Ali evo opet cu
    Lazar Lazarevic
    Mokranjceva 69/15
    18000 Nis
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top