zike

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hvala za bombonicu
    za danas vishe nemam (mada mi je malo sunjivo to :think: )ali sutra uzvracam!
    Хехехе! Ћути блесо! Важно је да је тај твој црно-бијели добар
    Хвала!

    Ма потрошио сам био мјесечни проток, и то сам га још додавао, а било је 2-3 дана прије септембра, па нијесам хтио да га додајем јер сам циција, него сам чекао почетак септембра. Сад уводим АДСЛ са неограниченим протоком, па неће бити проблема.
    @zike, extra avatar, jos bolja slika.
    Ne gledam te odavno pa samo da se javim. Pozz:bye:
    Glavni problem je taj što je nekada bilo mnogo manje ljudi i niko nije zapisivao šta se dešava jer se računalo da su svi čuli. Danas ima mnogo više ljudi i svi pišu jer računaju da su svi ostali budale. Razmisli o razlici
    Evo ja sam zatvorio, ali ne očekujete valjda da neki moderator gleda ko zna koliko strana unazad?! Što je otišlo nije više aktuelno i kraj. Kao i ovo uostalom.
    i NEŠA je to rekao ...vidiš ;) ...nije sve uroćeno i zavjera :)
    ako nisi primjetio između te dvije teme ima tema RADIKALI UZVRAĆAJU UDARAC ,ta nije zaključana,tako da je vrlo moguće da moderator nije tu vidio.
    jer vidi, tema o radikalima je bila popularna i bila je neko vrijeme na 2. strani, tako je moderator zaključao, dok ova nije pala na 6. stranu...i ko će preturati po forumu Politika ?!Kad bi se svi ''borili protiv nepravde'' bilo bi milionče tema na ovu temu...što je glupo i zamarajuće.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top