jackass

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • pa ne znam, na kraju godine se opet pravi lista na osnovu proseka, i opet 100 ljudi nece biti na budzetu (makar dali sve ispite). lepo su se toga dosetili. :evil:
    o pa cestitam! :D najlepsi je zasluzeni odmor! :D
    a nema me, ne mogu da se sastavim. preko nedelje fax stalno, a za vikend sedim kuci i ucim. ne gledam tv uopste. :)
    a bice bolje valjda...previse sve zavisi od ukusa asistenta (za makete, crteze, radove). znala sam ja da je tako, al me opet to mnogo nervira... :confused:
    Hej pa gde si ti? :)
    Ja upisala arhitekturu, doduse na samofinansiranje al eto. :)
    Nije lose za sada, ali nisam ni preterano odusevljena faxom. Skoro svaki dan se zapitam jesam li ja uopste za ovo. Al bice bolje valjda. ;)
    Kako tebi fax? :)
    Ehh, bas i nemam vremena da crtam kod kuce, a i sve sto nacrtam je manje vise shit. :(
    Padam prijemni sigurno, tako da vec polako razmisljam sta ce mi biti druga opcija. Verovatno cu pauzirati jednu godinu (posto padnem), pa cu videti onda da li vredi da opet gubim vreme na ovome...
    A sta si imao od kompozicije drugi put kad si izlazio, a sta si oba puta dobijao da nacrtas na A4?
    Ja ne znam nista o tvom faxu. :)
    Ako se ne upisem na budzet, 80% pauziram godinu. A to mi se bas i ne svidja. :confused:
    Paaa...ovako. :D
    Prvo, sta si imao na prijemnom da nacrtas?
    Drugo, meni deluje nemoguce da za samo dva sata sve nacrtas. Veoma malo vremena... :confused:
    Meni zasad ok ide, cak me i jednom pred svima pohvalio i pokazao moj crtez, ali mislim da sam kasno krenula... Svi u mojoj grupi se pripremaju odavno... I smorim se bre kad vidim njihove crteze, koji odavno crtaju cele kompozicije, dok ja samo neke najlakse delove...
    Nosim najvise 33 poena iz skole, sto je jako malo, a primaju samo 140 na budzet. A da placam onu cifru - nit mogu, nit zelim. :evil:
    Tako da se plasim da je ovo samo gubljenje vremena i para... Mislim, ja se bas trudim, ali da cu upasti na budzet....skoro nemoguce. :sad2:
    Razumem sta sve hoces da kazes, samo sto Majkl je pevao odlicno, i znao da igra, sto madona ne zna!!! Znam sta mislis pod popom, Ja sam samo rekao da Madona ne moze da se poredi sa onakvim divama. Ja nju necenim, jer znam dosta o njoj.
    Ne slusam puno tu muziku ali od svih najvise paznje sam obratio na Beyonce i devojka peva odlicnooooo!!
    Mislim da ona treba da bude nazvana queen of pop...Em sto lepo peva i nastupi su joj najbolji.
    Morao sam da udjem u raazgovor :mrgreen:
    Pa niko nije rekao da ona nije bila extra popularna, znam to.... pogledaj sad kod nas muzicku scenu ove seljacke narodnjake, itd, esu oni popularni jako??? jesu, el sad mozes za njih da kazes da su dobri..... Madona je veoma dobra biznis zena, i to je sve, i ne bira mere do slave..... a nju smatrati nekom "kraljicom" popa je sramota... Evo sad sam poslusao pesmu, gde je pevala uzivo na nekom koncertu, i opet je tu neko igranje, i pecanje gde ona ima 50 godina, i sto niko ne zeli da gleda..... To je cinjenica da ona ne zna da peva, ako je otpevala i jedan dobar vokal...... to je sve bukvalno recitovanje uz ritam sa par uuuuuuuu i aaaaaaa.
    Poslusao sam pesmu :) ali to je veoma daleko od dobrog pevanja, ona jeste dobar izvodjac, zabavljac, kako ne bih bila, kad 20 godina pravi hitove :) ali to je sve, i svi znaju kako je dosla do slave, plus odvratna mi je, kako kazes to je do ukusa. Whitni peva i pop, najveci hit joj je pop pesma, to sto je toliko dugo poznata i svi je pevaju na tim takmicenjima, je zato sto je ona fenomenalno otpevala.
    Na madonu mogu samo da kazem uzas.... Aretha je sama rekla da je Whitney najbolji glas. Aretha ima snagu, ali Whintey ima snagu glasa + range(ne znam kako na srpskom :D) moze svaku visoku notu da otpeva, i cistocu u glasu.
    e ovo se zove diva i pevanje, posebno kad uvati pred kraj pesme sve viskoke note.... onda ti je sve jasno! Madona je za mene sprdnja obicna, isto kao Britney ne zna da peva, ali zna da zabavlja, ona je zabavljac, zna da naprvi hit sa dobrim ritmom, ali da se uporedjuje sa najboljim glasovima planete, je sprdnja.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top