Joy_sunset

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala. I ja tebi zelim da ti svako iskustvo koje dozivis pokaze i nauci te necemu novom! Neka ti lepa bude i ova godina...
    Desilo se... Al, nebitno... Prezivecu ja to :)
    Zivot je lep, zar ne? Glupo je samo cekati da prodje.
    Ajd, u zdravlje! Lepo se provedi ako ides negde da cekas Novu!
    Pa ni ja nisam bas nesto navracala mnogo, tek ova dva dana... Nisam bas skroz ziva, ali, trudim se da budem sto zivlja. Nista posebno... privikavam se na samocu :( Ti?
    Nisam od onih kojima je merno podrucje za dopadanje jednog avatara siroko*, ali sada mi barem ne izgleda kao ruzno cudoviste. : P

    ( * nemoj se ljutit ako previse preciziram neke detalje. navika (: )
    Ehej...ja dosla sa ekskurzije. Bilo je divno! Najveci utisak mi je ostavila Dalijeva izlozba u Pragu :)
    Gomila radova, keramika, crtezi, Raj, Pakao, Komedija, Vreme, Bogorodica, Trenutak pre budjenja iz sna prouzrokovanog letom pcele. itd itd. Bila sam odusevljena i nisam znala kuda najpre da gledam (a imala sam oko sat vremena za sve to). Inace, Prag je divan grad, grad arhitekture, Budimpesta nekako raskosna i misteriozna, a Bratislava tiha, mirna, u procesu razvijanja... Previse je utisaka!
    Kako si ti ovih dana?
    Jesi li bila mozda na Mikelandjelovoj izlozbi tu, u BGu? Ja se mislim, da li da idem... malo mi je tesko izvodljivo...
    Sinoc sam bila na nekom koncertu, i bilo je dobro. Svidja mi se ova godina. Dosta mi je dobra sto se tice putovanja, saznavanja, koncerata. Kad se vratim sa ekskurzije, potrudicu se da odem u Bg, na izlozbu Mikelandjelovih crteza... I tako... trudim se:)
    P.S. Secas se onih pesama sto sam ti jednom poslala? Koliko se secam, tebi se valjda cvidela ona Cardak?
    E, ta pesma se sad pojavila u jednoj zbirci tj. zborniku pesama ljudi iz cele Srbije (a i sire)... Eto, to je onako, jedna zanimljiva nova sitnica...
    Ja sam tu i tamo. Nemam bas mnogo vremena za Internet, ali, svratim povremeno.
    Sto ces imati problema sa prof. psihologije? Nije bas ok, a?
    Ma, bice sve to bolje, videces... Ja svima tako kazem budite srecni sto od 15 prof. 2-3 nisu normalna i dobra, a kod mene je obrnuto...
    Kod mene je ok. Skola kao i uvek, kuliranje do tromesecja... Onda cu kao malo da ucim i to je to. Sad u petak idem u Slovacku, pa u Cesku, pa u Madjarsku. Konacno i mi da idemo preko grane, kad je ekskurzija u pitanju!
    Nisam čula pesmu ranije... Sviđa mi se, baš je simpa, text pogotovu :D I spot je simpa, volim nacrtane spotove :)
    Nisam, nego eto, videg tvoj avy u spisku svojih prijatelja i setih te se, pa sam razmišljala šta da ti pošaljem i pošaljem ti to :)
    Хмм, има на Ултри и Хепи ТВ... али су тренутно доста одмакли...
    Могао бих ти препоручити неке да скинеш само не знам који жанр те највише интересује... комедија, драма, акција, љубавни/романтика, роботи? :)
    Хвала, твој такође изгледа лепо. :)
    Што се тиче анима, истина... стил је одличан.
    Када будеш имала времена, можеш узети и нешто да одгледаш. ;)
    Baš lijepo od tebe.Nije ni tvoj album loš,pogledala sam.Sviđaju mi se takve slike. :)
    Pozdrav i tebi. :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top