gost 191696

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Па зато што си био тамо и видела сам да си видео и ћутиш, а погледај неколико коментара испод , Љубо003 ти спомиње да си неког казнио за комуњара , а Милунку ниси хтео или смео...е сад то ја не знам.:sad2::dontunderstand:
    Не буди смешан..:lol:.ти се препознао у полуписменима , а ја с одређенОм овде већ месецима водим рат око тога и онА добро зна да је то ишло на њенУ адресу , а ти се примио...хај'не зезај:cmok2::bye:
    Где си ти то попљуван и ако већ нешто инисинуираш , онда иди до краја и немој да се кријеш иза кото-ине сукње...нити је фер , нити има смисла.
    Немогуће да се неко промени 180% за тако кратко време "власти" ...скоро па немогуће , бар сам до сада мислила.:neutral:
    t nesto si teo?:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
    dakle moram se posvetiti diskursima..ode mast u propast sa ljisom hahahahahahaha
    ma sad pregledavam zašto si ga kaznio.
    izgleda da ipak nisi radi onoga što sam ja prijavio, nego radi riječi *********.
    :roll:
    Dam ti ako mi daš?....Eeee, ne mere to bez kabla...ništa brate to nije ako nije onako, ovaj kako da ka'em...materijalistićki
    ...A baš sam htela da vidim koju temu trenutno "proučavaš", kad ono....he he he, a da čitam sve one nebuloze na LjiS kako bih te navatala, e pa jarane, što je mnogo mnogo je:mrgreen:
    Друже у правилнику не пише да се може добити забрана због народне изреке?
    Јесте ,друже,али ми то није било познато ..Уосталом то је било више као шала у нашем народном обичају.Ваљда се толико зна!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top