B

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Dobro vece, prijateljice ili bivsa prijateljice, samo me zanima cime sam te uvredio, posto si me obrisala sa liste prijatelja. Laku noc.
    Vazno je samo da verujes u sebe i da si sigurna u sebe, a kada si sigurna, onda je sve mnogo lakse, lakse rasudjujes sta je dobro, a sta ne(nema onog ljubav je slepa, pa ne vidis dalje od nosa). Samo napred prijateljice.
    Pa to je odlicno, drago mi je da si stigla do 5. Mozda bi bilo dobro da tu ostanes, za sada, dok ne vidis da li ce ta 5 krenuti ka famoznoj 7 ili ne daj boze u sunovrat. Srecno.
    Koliko covek - zena pretrpi poraza i promasaja, da bi dobio samo 3 na lutriji, a o 7 i da ne pricam, ali to je zivot, treba ga maksimalno ziveti. Idemo dalje.
    I moje su sve takve...autobiografske...Bitno je draga moja da volimo...to znaci da smo jos uvek zive...
    Pesma je toliko nabijena emocijama, da covek ako poseduje neka osecanja, ne moze da ostane ravnodusan.
    Jutro gagi ! Sada videla..hvala za pozdrav,,,, Radim i u pauzi šetam forumima, a nršto se i napiše
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top