*bananica*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ukinula sam mu dojenje kako je uvodio cvrstu hranu. Sad samo kao sto sam ti napisala ujutro uvece i popodne da zaspi. Prvo je plakao dok jede iako mu se svodja hrana hteo je da sisa, pa je to trajalo par dana i onda je ukapirao da je to to, a mlekce ima svoje vreme.
    Matteo je jos uvek nervozan..al malo bokje spavka nocu...sad vec nekoliko dana snama u krevetu spava..ja sam ti onako,malo sam odmorila juce,muz mi neradi nedeljom tako da me odmenio malkice...A gde su vase slike?Kad ce da vidimo nasu drugaricu Klaru?Pita Matteo i salje joj :cmok:
    Cao...Filip i dalje voli da siki..samo sad mu dajem tri puta dnevno...On iskljucivo zaspi dok siki, pa tako tempiram pre podne i popodne dojenje i uvece pred spavanje..A i nocu se budi 1-2 puta da siki...Ne znam ziva kako cu mu ukinuti donjenje, ne znam kako da ga uspavam...jer u svim ostalim varijantama place...Kako vi sa dojenjem?
    evo draga lazar spavka a ja malo uzivam pa cu jos malo da mu spremim kasicu inace juce je iz dva dela pojeo sargarepicu i kelerabu pa i to je nesto bar je poruckao i ponosna sam na njega...do malopre smo se igrali i prispavalo mu se vidim ja to po ocima i tako neka odmoripa cemo da se igramo ponovo pa ce i taja da nam dodje ja danas treba da smislim sta cemo da sutra rucamo i sta cu lazaru da spremam al verovatno cu bundevu da izvadim iz zamrzivaca vec spremljena kasica od pre neki dan pa cemo to da poruckamo
    danas neko sugavo vreme i hladno bas dan za spavanje...
    kako ste vi nema vas da se javnete eto samo jos da vas ljubnemo i pisite kako provodite vreme i jeste krenuli da ruckate
    cao draga moja evo me nije me bilo juce mm bio slobodan pa njegovi dosli pa onda isli i mi na slavu kod moje kume tako da smo juce imali zabavan dan..prva lazareva slava al bilo nam lepo...danas mm radi 2 smenu pa lazar i ja uzivamo sami popodne al dobro organizovacemo se nekako vec :)inace dobrica mi je ovih dana da ga ne ureknem blizi se i nama 6 meseci i treba tortica da se pravi pa videcu dal cu da je pravim ili da kupim neku malu jer ako bude velike pojescu sve a ja na dijeti...:) za sad za ovih deset dana skinula sam 4 kg al posle to stane pa opet krene i tako okvirno za mesec dana maximalno 7 kg moze da ode...e sad videecmo :)ma bitno mi da kilogrami idu :)
    kako ste ti i malecka?jeste probali nesto od hrane znam da si pricala da ces uvesti nesto...kako ste vi proveli ovih par dana...???ajde ljubimo vas obe pa se javnite
    eeeeeeeee pa kako je protekao rodjendan?:) joj divno verovatno!
    mm kupio prekjuce odelo za deda mraza pa sam ja to oprala i spremila za novu godinu pa ce lazar imati deda mraza super a bice pokloncica joj jedva cekam toliko zivam sa njim :)najbolji smo kad smo nas dvoje sami skroz tad je najmirniji i prezadovoljna sam njime...lepo rucka spavka i tako dusa moja
    incace danas smo pojeli karfiol sa sargarepicom i malo putera i kasicicom adaptiranog mleka i pojeo je bas fino svidelo mu se sargarepu bas voli . probali smo i sokic hipp od jabuke i sipka al sam razredila sa vodom 50 ml vode i toliko sokica i eto tako da flasicu cemo imati 3 dana koliko moze da stoji kako pisi i popio momak sve svidelo mu se bas bas...nista lepse od toga kad sve popiju i pojedu...kako vi?jeste krenuli sa kasama???ja mu kupila juce razne one hipp kasice i kutijama sa zitaricama i eto :)mnogo ih voli a zitarice je potrebno uvesti jako su zdrave...jesi uvela ti nesto od hrane???
    e pa drustvance bas mi drago da slavite ako ako jedva cekam da vidim torticu iako ima pecate stopala i treba to je to bas sto je interesantno ...da nam postavite slicice ...sve najbolje vam zelim svakako...i da duvate jos mnogo mnogo puta te svecice ;)a da vam nikada ne dosadi ;)kakvi su pokloncici ?
    Maja Klajo, docla cam camo da ti pocelim cve najboje za tvojih prvih 6 mececi! Moja mama ti caje pojubce a ja jedan vejikiiii zagljaj... CMOK! Tvoja dlugalica Malta!

    :vatromet: :vatromet:
    ZENA

    Ovo je zapisano u Talmudu, knjizi gde su vremenom sacuvane
    sve izreke
    i propovedi Rabina.
    Prica kaze:
    "Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog
    broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra, a
    ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove
    glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka.
    Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude
    voljena."

    Posalji ovo svim izuzetnim zenama koje poznajes.. kaze
    u nastavku.. i muskarcima koji znaju cijeniti zenu!

    *Poslano ti je 8 andjela.
    Moras ih poslati na 8 osoba,
    Nakon 8 minuta, dobit ces nesto sto vec dugo ocekujes.

    Želim ti lep i uspešan dan* * mojih 8 min
    **pocinju sada..*
    ZENA

    Ovo je zapisano u Talmudu, knjizi gde su vremenom sacuvane
    sve izreke
    i propovedi Rabina.
    Prica kaze:
    "Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog
    broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra, a
    ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove
    glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka.
    Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude
    voljena."

    Posalji ovo svim izuzetnim zenama koje poznajes.. kaze
    u nastavku.. i muskarcima koji znaju cijeniti zenu!

    *Poslano ti je 8 andjela.
    Moras ih poslati na 8 osoba,
    Nakon 8 minuta, dobit ces nesto sto vec dugo ocekujes.

    Želim ti lep i uspešan dan* * mojih 8 min
    **pocinju sada..*
    a divnooooooooo a koja tortica je u pitanju?ja sam vec smislila Lazaru koju cu praviti i sad se razmisljam sta bismo od klope mogli?:)daj predloge sta ste vi spremali?i pokooncici naravno ja veze nemam sta da mu kupimo ?:(pomagaj :)
    koje si ti godiste?
    hvala puno na komplimentima :)idealan zivot je kada se porodica voli i razume kada su skupa to je danas idealna porodica i idealan zivot...je rideali ne postoje al sobzirom da je takvo vreme u kom zivio sve vise shvatam da ne zelim da izgubim svoga muza i da zelim da ceo zivot budemo skupa...to je bogatstvo veruj mi pare dodju prodju ..radi se za sicu al sta da se radi zivimo od kartica i kredita al opet tako je kako je...treba ziveti zivot koliko god je to moguce i truditi se da uzivamo i oni oko nas i mi sa njima :)moja dva momka su moja porodica i u to niko ne sme da mi dira :)znas kako kazu posto sam dupla lavica u horoskopu onda mozes misliti :)
    incese da imamo kucu tj to je moj pas Joca se zove maltezer je al ga sisamo pa bas i ne lici a i star je Jocko ima 13 godina :)
    kad slavite 1/2 godine klari???jel pravis neku torticui koju?a pokoloncici?:)
    jabukom,bananom,vanilom mi smo svve to probali pa smo tek onda krenuli sa sargarepom...definitivno sam za to da sargarepa bude prvi obrok jer sam se ja zeznula i dala krompir i nije hteo da lizne pa mi je mmicica pomogla i rekla da probma sargarepu i dete je sve pojelo bas sve celu jednu veliku a sutradan jednu ipo sto je dosta :) posle sam mu dodala posle 3 dana znaci 4 dan ide neko drugo povrce i tako ja sam dala blitvu a sutra cu karfiol sa sargarepom naravno pa onda sam karfiol i blitvu i jos nesto recimo tako da svaki nov artikal koji uvedes bude 3 dana uzastopno da bi videla reakciju na tu hranu ako je nema super ako jeima izbacuj to iz ishrane ...
    hahah super si nisam zivela ja sam zaljubljena u Machupicchu i tako sam resila da odem tamo spakovala se i otisla sama ...smesna je to prica al lepa prica bila sam tamo mesec dana sama i bilo mi je prelepo!!!skupa investicija al sta da se radi svoje snove sam morala da ostvarim a to je bio jedan od :) inace sam zajubljena u j ameriku u spanski jezik u te ljude odande jer su toliko gostoljubivi da nemam reci :)a sledece gde cemo ici mm i ja kad lazar malo poraste jeste mexico :) naravno i tu treba jako puno novca samo je karta skupa u sustini ...al dobro sad...jednom ce i to biti...
    znas kako svako ima svoje price za hranu al ja ti savetujem da prvo uvedes te humanine kasice jer su one manje slatke recimo od milupinih one su od pirinca i kukuruza,imas i vaijantu sa
    sta vas dve radite >kad je 1/2 godine klari?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top