Guitar_Thrill

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Znam ga, on je otac jedne moje drugarice, čak sam ga i čula par puta uživo, svirao je ovde sa bendom. :)
    Kako je svet mali... Pa dobro, sigurno je imao razlog da ti to sve pošalje besplatno. :)
    Hvala. Ono jest', baš je... fleksibilna. xD
    Ne sviram ja ništa, ali bih volela gitaru, samo da ima ko da me poduči.
    '93. sam godište. : )
    Trenutno slušam "Purple Haze".
    '91. kažeš... Pa, tako nešto sam i mislila.
    A ti si gitarista, je li? Imaš lepu kosu, ak' si to ti...
    Haha... Pa, pokušaj da staviš nešto ispod nje, da ne pada. :)
    Ja ne znam više šta bih mogla da radim, pa krstarim po forumu u nadi da ću naći nešto zanimljivo.
    Takođe slušam muziku, tačnije Hendrixa...
    E jebajga,a baš sam nameravala da vas jednom čujem :plez:
    A sa tim bluz bendom,svirali ste po nekim klubovima ili tako nešto?
    Koje si ti godište?
    Ja sam bila posvađana s dečkom(kreptomanom) pa nešto živčana,ali kad su zasvirali odmah sam zaboravila na sve :D

    A sad sam prehlađena,mada nikad nemam temperaturu.
    Kako napreduje bend?
    E pa nije u redu mogli smo se videti!
    Oduzeli mi kaiš na ulasku,posle ga neko mazn'o
    Joj ja sam Aleksu upoznala zimus kad sam bila u NS i to je jedini put da sam ga uživo videla :)
    fino fino

    ja cu isto da stavljam ili 69 ili speshale... i jos neke, roket mi je rekao, ja zaboravio kak se zovu... a ove prodajem nojzlese...

    ima fendja fin zvuk na bridgeu, al smori... to je onaj tochkolik drajv, prljav, ali jebachki... samo ga treba tući...

    ocd ili tjub skrimer? bome...

    videcu kad rax dodje u bgd kako shljaka to sto mu peca napravio pa cu ja sve detaljno da ti napisem, pa se onda odluci... peca radi i ono bas bas klonove, ali radi i neka svoja... kapiram da ti je bolje neki pecin kombinejshn, jer su to u principu npr jtm45 u osnovi, al ga je on dobudzhivao sa raznim sranjima, pa je onda nazvao model nekako ili tako nesto...

    al tip radi stvarno sveCki!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top