Tachka

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Promenila si tekst iza svog nicka.
    Reci mi svidja li ti se Audioslave - Heaven's Dead ...volim da postavljam linkove za download pa to ti je... a ovde to valjda nije zabranjeno. ;)

    Anchor the night, open the sky
    Hide in the hours before sunrise
    Pray for me not, I won't lose sight
    Of where I belong and where you lie

    [Chorus]
    Heaven's dead when you get sad
    I see your wishes fly
    Out of time
    For the best time you've had

    Shipwreck the sun, I'm on your side
    An army of one, onward we will ride
    Whisper your songs, birds to the air
    We'll bury all of our burdens there

    [Chorus]

    For the best time you had
    best time you had
    Heaven's dead when you get sad

    [Chorus]

    I'll take it all, arrows or guns
    Hundreds more to save you from one
    To save you from one
    To save you from one
    Heaven's dead when you get sad
    Da,ambijent nikako nije samo Enigma i Era što većina ljudi misli...Mnogo više od toga:)Pa nadam se da će makar neka moja slika biti vredna commenta...Enjoy;):)
    Hvala,bontonišem samo one za koje mislim da su isto lepo vaspitani,za bezobraznike,kojih nažalost ima dosta,imam drugi način ophođenja:)
    Super izbor mjuze...Nisam verovao da još neko sluša Bajosfer...Samo tako nastavi...Pozdravčina:)
    Pa to je pravilo ''bontona'' makar kod mene:)...Nisam još skinuo ništa od rozmeri...
    uh nikako da stignem da ti odgovorim na poruku...da kandinski je fascinantan,meni pre svega zbog boja koje kombinuje tako da volim mnoge slikare koji imaju taj stil...a moj profil jer inspirisan slikama istog i bas mi svaki put popravi raspolozenje kada ga pogledam :D

    inace sto se studiranja tice,trenutno radim master na politickim naukama u barseloni :) a sta ti studiras,cime se bavis? :)
    Pa evo mene:lol:
    E pa nije me bilo jer me je banovala ona Madonna (cim joj je to nick mozes zamisliti ostalo) zato sto sam rekao da je Roman Polanski pedofil (dobro,i malo sam i objasnio zasto je pedofil:hahaha::hahaha:)
    Ali vazno je da su me pustili sad iz pritvora:tease:
    Jel vidis Polanskog brane da ne ode u pritvor a covek je prdofil,a mene nabili u cuzu:roll:
    Da vidis sta sam sve ispisao na nasoj grupi mrzitelja ima da padnes u nesvest!
    p.s. jel pogleda ti sabirni centar?Utisci?
    hvala za blog...davno sma digla ruke od pisanja bloga jer ljudi ovde imaju cesto za cilj samo da ti obore citanost bloga,pa ti daju negativne ocene (a imala sam ranije sve cetiri i pet zvezdica za iste) pa mi se ne da ni da pisem kada je kompleksasima samo stalo da podignu svoj blog medju najcitanije ni ne osvruci se na to sta je neko pisao :)

    sto se tice avatara to je detalj sa jednog grafita koji sam slikala neki dan,mozes pogledati na ovom linku :)

    sto se tice nicka,inspiracija mi je ipak bila mitoloske prirode a ne muzicke :D srecno sa tim ucenjem i ja se vec sat vremena spremam za isto :D
    Odkud ti na grupi mrzitelja turbo folka i ja sam tamo......ali ima smesnih klinaca pozera koji su vise grandovci po razmisljanju nego rokeri
    Otkud ti na grupi mrzitelja turbo folka???I ja sam tamo al me nerviraju neki klinci koji nemaju pojma o muzici ali zato doooobro znaju sta je Grand tj moze se reci da znaju vise o grandu nego neki Grandovac......Da ti muka pripadne....Ja reko neki pravi rokeri kad ono pozeri klinci 92,93,94 godiste,a svi ce za 10 god da budu Mile Kitici I Cece
    Poslao sam ti privatnu p...ali ne mogu da vidim u sanducetu sent poruke nesto mi nije u redu tako da ne znam da li ti je stigla uopste.Aj sad cu da pokusam opet.Ti javi ako stigne
    Oke, oke :) Kad pogledas javi mi dal su ti se svideli...
    A jel imas ti neki da preporucis? :)
    E lepo, lepo... Ja evo gledam seriju Harper's Island...
    Mnogo je dobra! Preporucio bih ti da odgledas! Horor... ;)
    И...Докле се стигло са намером да се промени живот?

    Има ли ефекта?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top