Halcyon

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ja sine nisam dokona, al se ponasam ko da imam svo vreme sveta
    zavrsava mi se polugodiste sad u petak
    imam dva keca friska, ne znam kako se provukla. fizika i informatika,
    dobro ovog iz informatike to mi dao za disciplinu :lol:

    A ja evo pricam s ljisovcima , vidis kolko se sekiram ;lol:
    Hmmmm..pocetniku, ne znam. Mozda par meseci.

    U odnosu na nas standard (ovaj srpski) placanje je izuzetno dobro. No, u Americi i Evropskim zemljama je tek dovoljno da prezivis. :lol:

    Moja bruto zarada je $9'000 za tri flash igre sto i nije mnogo u odnosu na to koliko neki drugi flash developeri zaradjaju.
    Tri dana. :lol: Ali ja sam vec imao programerskog iskustva, pa verovatno zato.

    Ja sam avgusta rekao sebi ajde da pokusam pa sta bude neka bude. Dao sebi jedan mesec probnog perioda ali na svoje veliko iznenadjenje posao savrseno cveta.
    Programiranje. (:
    Finese: ActionScript 3.0 + Flex + FlashDevelop + dodatne biblioteke

    Lezeran posao, mogu reci. S tim sto papirologija, bankarski transferi i jos neki detalji umeju da iscrpe.
    To je u sustini izrada flash igara, s tim sto ja ne pravim nove igre vec uzmem neku postojecu koja radi na nekoj drugoj platformi (Windows naprimer) i uradim novu verziju za Flash platformu.

    Primer: Icy Tower Facebook je flash port originalne igre Icy Tower za Windows.

    Sa *strankom* se dogovorim oko nacina placanja usluge - unapred ili delimo sav doprinos. Takodje radim kao agent prodaje flash igara. To znaci da se ja bavim marketingom i prodajom licenca flash igara.
    bas ti neko smorio VM...;)
    Ja eto,puno posla ovih dana,pa ponekad svratim ovde,nostalgija mi se neka javila..:)
    jos igras COD? :D
    hmm znaci u nekoj pizdi materini xD
    ahaha xD
    Ma na forumu ne znam ljudi sa foruma su izgelda i bolesnici xD. Swi nesto imaju tikowe z:D
    upoznao sam jednu girl samo sa foruma doduse xD ahaha xD
    e odoh da spawam lol nzm sta mi je xD
    Pa da waljda je nesto i pitala lhokolica xD
    Ali pitala je dal si iz bg xD
    To znaci da jesi ili ne msm ne znam kako da dokucim tu misteriju? xd
    inace mnogo je do jaja owo gms 150 XD
    Btw ta lhoklica mene iskulirala lol bez nekog prawog razloga xD
    Nesto kao u faazonu jaoj kako sam sladak i swe, i posle nestala L O L xD
    Ljudi sa neta su weird xD
    joj owo je staro sto godina ali je doo jajaa xDD
    A i owa dwa lika na owoj slici koji liqowi xDD. E a wolis nesto npr bodyrockers i like the way you mowe ili tako nesto? xD
    Btw odakle si ? xD
    A jel irina owa lewo ili desno? xD Msm ne pratim bas nesto 2hot xd. meni su obe dobre xD.
    Btw wow slusas japansku muziku!! to je sweet xD. Ja sam slusao bas puno jap rock xD. Msm i dalje slusam xD. Samo owaj link mi nekako prewishe soft, ja wolim onako dance muziku, da mozes da igras uz to i goobisx seee xD
    hey imam jos 2 para air max tika uz owe xD. Nisu swe ruzne xD. a imam i skejterke :P xD
    Jawi kako ti se swide olinkxDD
    heyyy!!! koliko puta cu morati da objasnim ljudima da su nike air max patike SPORTY xD
    Samo owde u srbiji je to kao neki fensi sta li xD.
    A ja slusam isto house trance i tako to :D. Mada slusam ir aznorazne stwari, neke stwari i iz crtaca kao one theme songs it ako to loodilo xD
    pa ono....ok je izgledati mladje...ove sve sto sa 14 izgledaju kao sa 20....brzo ostare......msm to je trulo....
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top