MinicaRelja

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Sad vidim da si mi odgovorila,i moje sve figurice su od fondana po Minjinom receptu,meni je super.Ja pravim i rojal masu po njenom receptu....moram jos probati onaj gel za pisanje,ćao
    E figurice pravim od fondana po Minjinom receptu, oooodlican je.. Vazno je da prah secer bude sto sitniji, npr. centro proizvod, providna kesa sa plavim slovima...
    A tortu pravim koliko vec sutra, bas mi deluje ukusno, a i imam sve sastojke..:p
    Najpre i ja da pohvalim tvoje figurice,extra su...Reci mi od koje mase ih pravis?Kokice na mojoj torti su prave slatke,sa ukusom karamele,slucajno sam naletela na njih u jednoj prodavnici...Ideju sam pokupila od zlatne koke,a ona kako sam razumela pravi sama slatke kokice..Tortu preseces tako da dobijes 3 korice tanke.:bye:
    Kraljice, ja bi im duplu tarifu udarila za to budjenje pre petlova:zcepanje:
    Hvala za komplimente!!! Al' prijajuuu...
    Ja ustajem oko 5-6h a nekad se desi i ranije kada imam puno posla.:D
    Inace odusevilo me je kako divno radis figurice. kao pravi profesionalac a ne pocetnik:super::klap::klap:
    Stvarno su ti prelepe i slatke i treba da se bacish sa ovim, ma odlicno ih radish, samo tako nastavi...
    Izvinjavam se sto ti nisam odmah odgovorila ali ovih dana sam bila u haosu.
    Ja na fondanu pisem prehrambenim flomasterima. Ima da se kupe u Golubu u Pancevu. Nazalost ceo komplet od 10 boja.
    Cao, posto sam videla tvoje pitanje evo da odgovorim, umutis smesu od belanaca i prah secera, zove se royal icing i spricem sa malim otvorom ili napunis kesicu za zamrzivac i vrlo malo je zaseces i pises.
    Dobrodošla u naš slatki svet!:bye:
    Figurice su odlične, samo nastavi tako, a i ovde ćeš dosta toga naučiti!:super:
    Bas su ti lepe figurice. Ne deluju uopste pocetnicki.
    Inace zelim ti dobrodoslicu i lepo druzenje sa nama
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top