Nifelvind

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • A pa svasta....one su inace vrlo inteligentna stvorenja. Kazu i da su ljudi natali od svinja! Znas, ja i danas ne vidim razliku izmedju svinja i nekih ljudi...npr. gospodje Sarme :/ Msm da smo na istim talasnim duzinama, stoga smo se dobro ukapire, nasle smo se oko stavova o mnogo cemu. Pogotovo oko hrane. Pomije <3
    dadada pozdravile su te, i nesto su pominjale,...ne drzi me za rec...al nesto kao da si ti njihov odbegli rodjak...:think: a znala sam ja to. Kazu da te pleme i dalje ceka :]
    hahahaha dobra ti je fora za Dritu :DDD
    Al sad sam se totalno s*****la, setila sam se Drite i svega...a u pm....:'( R.I.P. btw, msm da je Sonja Dritin potomak!Kao i Rade the pogubljeni :))
    aa blago tebi za pismeni...sjooojjj....Otudjenost je bas gadna stvar...a znace da sam ja predlozila onu temu :D a bole me....i ima da bude 5ica pa mkar pisala o otudjenosti zacina u sarmi XD
    daaa :DDD
    znas kako je pro, sad znam da pricam sa svinjama!!!:D os da te zarazim da probas?:D
    jojj blago tebi....mama moze sve da sredi :] sjooj pismeni...znas kakik sam pro seratorski sastav napisala o otudjenju XD ne odustajem, pisacu o tome pa da i temu Prva ljubav...lol
    i da da temu Omiljeno jelo...ili Drita zauvek medju nama.....pisacu o otudjenju!!!XDD
    lol, kao da ce ona to gledati :D
    ***, ni meni se ne ide, jos imam i svinjski grip :/ al *** neko mora da siri zarazu ...
    a sutra?pismeni?:D
    Pozdrav,hvala na reputaciji....Joj ja tek sad provalio da si zensko.A na temi gde nas pljuvali blekeri i treseri ja ti se valjda obracao sa brate.he he he sorry...
    grrr :P
    nije, nego spamujem k'o kreten xD
    obrisao mi je post za pljuvanje u dalj sa preponama :/ a bas je inspirativno...kladim se da bi se decku bas dopalo :D
    da ti cestitam xD meni treba jos samo jedna rep za novu kockicu AAAAA =D
    AHAHHAHA SAD MI JE POSLAO MODERATOR PORUKU ''SUZDRZITE SE GLUPIH KOMENTARA'' BUHAHAHA XDDD ali nisam ja kriva sto nemam pamrtne komentare :smrc: :cry:
    :******************************************************************************************************************
    thnx!!!
    nisam videla poruku...sorry...ne slusam glam...nekad slusam coopera,al on nije glam jel tako...?
    New York Dolls sam slusala odavno...super grupa ali su mi se smucili od silnog preslusavanja:mrgreen:
    mrtvilooo na spejsu :O
    tam' nikad nist' nema..:/
    a j.b.g. ima potencijal da bude mnogo bolji od fejsa xD :/
    sta ste radili danas u sk?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top