Sibil Vejn

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • :)
    Višu Pedagošku, za rad sa dečicom sa problemima u razvoju.

    kako si ti inače....ne čujem te uopšte?
    Nema u kompjuteru nigde :/
    rezala sam nesto i na cd-ove ... aj videcu da nije tu slucajno...
    ti hitno?
    joj znam, al' ja ne mogu da se suzdržim :lol:
    ove godine ne znam tačno koje knjige ću uzeti, ali otprilike ću se motati po štandovima sa starim knjižurinama gde ni prodavci ne znaju tačno šta drže, i neku epsku fantastiku ili putopise planiram...šta bude :D
    btw kad si ti postala mod? O.o ja ovde baš dugo nisam zalazila ebt xDD
    UUUuh, a jel smes da proobas ono sto napraviis:mrgreen:
    hehe,samo nemoj bas sve da potrosis, nek se nesto i sacuva ((:

    Polazem engleski i matematiku, malo je zeznut taj SAT, njega polazu i Amerikanci, pa kad odvale neki tekst o razvoju gumica za brisanje(:lol:) sve mi se u glavi pomuti...
    Sta radis??:D Kako je to dobro kad imas svoj novac, planiram da nadjem nesto za sledece leto!

    Planiram da idem u USA preko sportske stipendije,evo danas sam snimila video, u decembru testovi, pa nek mi je sa srecom :)
    Naravnooo, bilo je odlicno prosli put:D U medjuvremenu sam ih jos vise zavolela:D
    Ja idem sutra na ex,pa cemo se cuti posle!

    Sta ti radis inace?:)
    koleginice..ako si ti ovo na slici onda si jedno jako slatko celjade....nesto si htela..videla sam da si mi bila na profilu..pa sam radoznala
    diskusija, chat, zovi kako ocesh
    epic sam se smorio marta, igram kanter po ceo dan, na forumu nema nishta, ovi moji otishli na ekskurziju nemam s kim da idem IGDE
    e moglo bi...samo, sutra cu jos da ti javim da li je 100% posto moram da proverim sa svojima da l kojim slucajem ne planiraju da odemo za selo ...
    a i nije samo zbog nje,primecujem da ima dooosta takvih devojaka...
    i 2 iz mog odeljenja :eek:
    kakva je ovo skola :eek:

    [da me ne razumes pogresno,nije sad da sam nesto da takvi ljudi idu na lomacu [lupam] ili sl. daleko bilo,ali nikad ne bih mogla da pomislim da u ovoj skoli ima...:eek: ]
    marta
    uf,da li je u tvojoj generaciji ili u tvojoj smeni bilo toliko lezzb...[znas na sta mislim,da ne govorim sad]
    ???
    au,ne znam sta se desava sa ovom filoloskom? :(
    covece,ne mogu da verujem,jel si znala da nam je skola puna...ufff
    ne mogu da verujem :eek:
    malopre me jedna iz francuskog muvala preko fejsa :eek:
    ne mogu da verujem...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top