rdeki

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ма, небитно је, него, засита, сваки пут кад се ,,закува'', ти се нађеш на правом месту, с правим речима.z:poz
    Redki,ja sam posvojprilici covek po godinama stariji od tebe i informaticko znanje mije vrlo vrlo skromno jer mije profesija sasvim suprotnog profila.Sticajem okolnosti nadjoh na forumu tvoj post po pitanju ove vakcinacije pa htedoh da te pitam na koji nacin da prebacim licnu postu na stranicu foruma jer je vrlo interesantne sadrzine po pitanjusastava vakcine.POZ.
    E deki al stvarno najstvarnije tako slatko i toplo pricas o svoj toj decici da te uzivanje citati :)
    Svaka čast :)
    Sve se može...
    Na primer, reka Gradac je predivno mesto, a nalazi se na samo sat i po vremena od Beograda. A tu su blizu i Divčibare.
    Hvala.
    Ima nas koji volimo prirodu pa koristimo svaku priliku da tamo i odemo.
    Ko želi može da se pridruži nekom od planinarskih društava pa da se družimo po planinama. Prija kada bar jednom mesečno izađeš negde daleko van betona.
    Lepa prica Deki i vrlo istinita, a divna je ova priroda koju si slikao tj fotografisao, ja sam dete sa sela ali zivim u gradu, ostala je nostalgija za selom, a obozavalac sam prirode...
    Baš lepo. Pa sa prijateljima zajedno na neku planinu, po mogućstvu pod neki lepi vodopad...

    Podseti me na jednu staru narodnu priču. Kaže, bio jedan bogat čovek i na samrti je rekao sinovima: "Gradite kuću u svakom mestu". Sinovi su hteli da poslušaju poslednju očevu želju i počeli su da grade kuće u svim mestima u okolini. Međutim, brzo su ostali bez novca. Onda su se posavetovali sa jednim mudrim čovekom koji im je rekao: "Vaš otac je zapravo rekao da u svakom mestu gradite sebi prijateljstvo, jer gde imate iskrenog i pravog prijatelja, tamo imate i kuću u koju možete da svratite kada god poželite ili vam zatreba.".
    Pozivamo vas da ucestvujete na sasvim novom forumu,da budete nasi prvi ucesnici i da ukrasite Panonsku Oazu vasim
    prisustvom.Potrebni su nam i moderatori,da li biste bili jedan od njih?Srdacno vas ocekujemo i slobodno se registrujte i
    pomozite da proradi ovaj forum.Pozovite vase prijatelje,poznanike i druzite se na http://www.panonija.forumsfree.de/

    Administrator sajta...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top