bojci

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • bolje bi mu bilo da napusti liverpool i pocne se baviti necim drugim,na primer da bude deda mraz z:dd: z:dm:z:dm3:...neka barem te plate sto je dobijao u liverpoolu,za nerad potrosi na decu koja nemaju...nego sto zivi na racun liverpoola,a nista ne doprinosi....
    da je gerrard rekao poverovala bi mu,ali posto je rafa rekao znam da od toga nema nista...golom guzom da sedne na vatru i da kaze Osvajamo Titulu,ja mu poverovala nebih....
    album mora biti lep kad je od lierpoola....:lol::lol::lol::lol:
    kako ne verujes? ali Rafa je rekao? :lol: (steta sto ovde nema kiselo osmeha) on tako zasluzuje pedalu
    lep album :D
    katastrofa stvarno...neznam sta se desava sa Liverpoolom,kao da su izbaceni iz takta...i jos usto onaj degen benitez izjavljuje da jos mozemo osvojiti titulu....ja u to vise ne verujem
    aj malo da predjemo kod tebe, nekako je zivotnije :D
    ono juce je za plakanje, Partizan i Liverpool, ne zna se ko je gori :(
    ej lepotane evo nesto razmisljam o vecerasnjim utakmicama,al u jedno sam sigurna,liverpool dobija veceras!!!!!sta ti mislis????
    nebi trebalo biti problema veceras!!!!!
    polozio sam, posrecila mi se pitanja, mora da si ti moja zecija sapica:D
    nesto se mislim
    mora da si neki mafioza koji trguje organima forumasa:D e moja krvna grupa je retka, a i imam 250kg pa ces tesko uvalajti moj organ nekome:D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top