eremita

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ...a ja sam morala da saljem pp moderatoru kada me je jedan lik izvredjao na najprostackiji nacin.cak sam razmisljala da vise i ne ucestvujem u diskusijama, al onda pomislim:pa to im je i cilj...
    Hvala Bogu da mozemo za Njega da prerpimo malo!Samo napred brate.Ima ko nas cuva i nadgleda...i da znas da ova borba nije nimalo uzaludna.do nekoga ce dopreti ove reci.A jesi li video kako dopustaju "ostalima" da nas blate i cak vredjaju?ali neka...
    ...nisam pratila, ukljucicu se.Nesto sam se uhvatila u kostac sa demonima i inim nepomjanima u istom pdf! Ma ne mogu nam nista, covece!Mogu samo da reze i laju...Hristos je vaskrsao i pobedio!to je nasa Radosna vest!
    Не знам.То је моја виртуелна библиотека, којуслободно можеш користити, у њу сам сместила књиге које сам мислила да вреди прочитати, без обзира што ту има и неправославне литературе.Мислим да је јако важно да човек ствари сагледа из више углова и уз Духа Светог који нам је дат РАСУЂУЈЕ. Да ли бих могла да ти пошаљем мејл на сандуче?Мислим да је тема важна.
    Свако ти добро од Господа.
    Ако ниси читао...мада верујем да јеси, али ипак...желим ти пријатан викенд!
    http://www.***********/file/107631324/18616cb7/Pravoslavlje_i_Novi_Svetski_Poredak.html
    Бог ти помогао и добро ти било свако вече и сваки дан у Господу!
    sv_joakim_i_ana.jpg

    Од силних дискусија, не стигох да ти честитам овај дивни празник!!!
    http://www.***********/account/dir/13814597/6a08da19/sharing.html?rnd=78
    погледај моју виртуелну библиотеку и слободно се послужи брате!
    ...еремита, ја сам женско...тако да бих ти радо била сестра ...ако могу...
    Да, изнурен си јер се бориш својом снагом и јер си дозволио да доказујеш своју веру провокаторима.И немој доказивати...уживај у Христу и нека те он обнови и испуни Духом Светим.
    Од Бога ти благослов и мир!
    Ти укрстио мачеве са еволуционистима, а ја доказујем да постоји Божја воља!!Па јел нас то иста мајка родила?Јер коме је Бог отац, Црква му је мајка...
    Ех, мој брате, пријатељу, родбино!!!Али то само значи да нам је ближи Христов долазак!!!Опуштено...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top