drbob

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Prvo, nigde nisi ostavio nikakav link ili izvor.

    Drugo, teme sa tako pompeznim nazivima će pre izazvati podsmeh nego diskusiju.

    Ukoliko staviš neki normalan naziv i formulišeš temu da ne lići na teoriju zavere, već na političku i istorjsku pretpostavku, onda ću dopustiti.
    мало сам у гужви па ме нешто нема али редовито пратим форум мало из прикрајка
    1.eksperiment
    2.pretpostavka da se putem vibracija prelazi iz dimenzije u dimenziju
    3.zato što ne žele sami sebi da priznaju neke stvari
    4.a ko kaže da su se zajebali?
    1)zbog cega su vrhovni gospodari sveta(ko god da su) zeleli da lansiraju letelicu u kosmos?
    2) zbog cega bas zvucnom levitacijom? zasto bas ta tehnika?
    3) kako su se to vrhovni gospodari sveta zajebali oko Marije koja inace nije Srpkinja vec je njena dusa inkarnirana sa Sirijusa A)
    4) kako to da se najmocniji ljudi na zemlji tako zajebu ?



    Doktore, ako ste imalo covek nauke i ako imalo imate osnovnog vaspitanja, kulture i bontona dacete mi odgovore na postavljena pitanja ili jednostavno priznati da ne znate.


    pitanja su tu
    nema mesta daljem vrdanju

    izvolite
    Da ne bude zabune, prvo sam shvatila da me svoj avatar podseća na belu čokoladu a potom sam shvatila da mi se ista jede.
    Ovo moram da napišem i baš me briga kako ćeš to shvatiti. Trenutno mi se jako jede bela čokolada a tvoj avatar me podseća na nju.
    Bobe. jedno istorijsko pitanjce - da ne znas, slucajno da negde na netu ima Decanska povelja? (Mislim na tekst iste)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top