Romanticus

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Svi mi smo klinci kad se zaljubimo. :)
    Moram da te pitam ovo sto si pisao o sebi narkoman, alkoholicar...
    Da li je to istina?
    :bye::heart::heart:Imam malo prijatelja...tek sam doshla na forum i polako vas upoznajem...ti si mi bash onako, prirasao za srce...verovatno jer si nepopravljiv romantik!!!
    Zato sto me niko ne voli... Mozda ne volim sebe dovoljno da bi me drugi voleli...
    Almsivi je sve gledao pozitivno.
    Uvek kad sam tuzna on me raspolozi nekom pesmom...
    Takvi prijatelji se vise ne mogu naci.Vredni su svog zlata na ovoj Zemlji.
    Pozz...
    Nestlo mu je interneta. :sad:
    On je bio moj prvi prijatelj ovde.
    Najvise sam sa njim pricala o svemu i svacemu. :cry:
    Sada trazim druge prijatelje i tako... Pozz...
    Pa jesam mladja...
    Malo sam mladja od Almsivija.
    Steta sto je otisao, a bio mi je jedini pravi prijatelj ovde.Pozz...
    nisam se ucutao vec ne osecam potrebu da budem romantican.znas kako ide...skorasnje razocarenje...malo se skucas i tako to...inace sve ostalo je kako treba :)

    pozdrav prijatelju
    Ovih dana sam citala tvoje textove i mogu reci da si nadaren za pisanje. :)
    Primetila sam nesto a to je da u pesmama ima mnogo bola.
    Pozz...
    ...cao markoni ja puno radim po ceo dan pa nemam kad ni da se kacim a i nemam zasto vise volim da procitam uvece knjigu nego da se kacim, veliki pozdrav i hvala sto si me se setio......
    probam i ovde, jer ne znam kuda idu moje poruke tebi! :)

    pozajmila sam jednu pricu i poklonila je tebi. javi mi ako pronadjes `pozajmljenu pricicu za markica i ostale prijatelje`.

    pozzic
    Hvala na javljanju, u nekoj sam gužvi. Biću, biću, samo mi treba inspiracija, ali sada nemam vremena. Puno pozdrava.:bye:
    Drago mi je da ti se dopadaju tekstovi :). Ovde ih slabo plasiram vec radije idem na blogove koje sam otvorila na drugom mestu (preko msn-a). Imam jedan i na care2, ali cu morati nesto da ukidam ili da razvrstam teme, posto je previse posla, a malo vremena:eek:.

    Uglavnom sam icitavala pojedine tvoje postove na forumu i gledala da te pohvalim kad god neki procitam, jer odudaraju od vecine tekstova:heart: . Potrudicu se da procitam jos neki tvoj tekst jer vidim da te i drugi hvale, a ne verujem da grese:) .

    Sumnjam da cu se nesto mnogo moci menjati.Cak i da hocu. Neke karakteristike su nam izgleda date rodjenjem i sustinski mislim da ih ne mozemo tek tako odbaciti. Mozemo iskustvom prepoznavati bezobrazne i koristoljubive ljude i situacije pa se postavljati drugacije i biti mudriji nego ranije, ali mislim da cemo opet "pasti" na one za koje mislimo da su drugaciji. U tom trazenju mozda, kao corava koka, ubodemo nego zrno :D.

    Nije uvek dobro za nas sto smo takvi kakvi smo, ali verujem da bi se gore osecali da budemo totalne suprotnosti sebi. Mislim da je to mnogo teze nositi :(.

    Naravno, bilo bi krajnje nekorektno prema sebi kada bi smo ostajali podjednako naivni i lako koristljiva roba kao nekad, ali da li je moguce bas sve greske izbeci ? Verovatno da ne.

    Puno te pozdravljam :cmok:.

    Tanja
    Nema na cemu :).
    Dopalo mi se, pa sam rekla ono sto mislim i osecam:heart:.
    Lepo bi bilo kada bi svi bili slicni tebi, a ne potpuno, potpuno drugaciji dok mi ostali izgledamo kao vanzemaljci koji su se cudom obreli na zemlji i sve se nesto iznenadjujemo :eek::D.
    ne znam vise ni sta sam ja tebi poslala. vidim ovu jednu poruku sto ti stoji u profilu, jednu sam izgleda nesto zeznula jos pre ove, al dobro. pa mislim da nisam juce dobila poruku ili nemogu da je nadjem. ajde mi je posalji ponovo.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top