Sibil Vejn

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • mislim da sam prve kupila kada sam imala 16-17 godina :) moja baka se zgrozila... tada sam nosila plitke, crne, sa onom dzombom napred, tada je bila takva moda... i onda sam uvek kupovala nove, kad mi se raspadnu... ali nikad dosta... i meni su gladne oci :)
    eh, sto nemam radnju, da ti dam popust :)
    kakve ces da kupis? ja trenutno imam one najobicnije, od zutog antilopa... ali su se vec lepo ofucale (ovo je treca godina) i sad su najlepse na svetu... ako budem imala lovu, ove zime cu da kupim i crne, ali one do kolena...
    Tek sam sada videla da me pitaš kako je u školi.
    Lagala bih kada bih rekla da je lako. Biće bolje kada upoznamo profane. Društvo je odlično.

    Profesori nas već pamte kao najnedisciplinovanije odeljenje, mada kažu da smo vrlo pametni i najjače odeljenje. :ponosansmajli: Sve u svemu, odluševljena sam.

    Šta ima kod tebe?

    :arrow:
    Jel vidis sta ti je skola, nedelja vece nema zive duse na forumu a i u gradu bogami.
    Jel da da je lepo kad se ne ide u skolu? :D Ajdeee, priznaj. :D
    ahah znaci Peckham prioritet...samo nisam sigurna da li je taj kraj bas siguran:lol: slim se...

    Ehh double decker je strava,nekoliko puta sam se vozala busom samo onako, iz zabave,mnogo je veliki trip mislis da ce bus da se srsi u nesto ali hvala bogu nije ::D Najlepsi su mi parkovi,kupis neki sendvic i sok i izlezavas se na diiivnoj zelenoj travi((;
    Uh kako mi je tesko da se naviknem na promenu nicka :)

    Bilo je diiivno, za sam grad nemam reci,nema sanse da ti bude dosadno,jos drustvo....mnogo mi nedostaje sve ):
    A u Pekam nisam isla haha,nisam bas neki fan,ali da si me podsetila mozda bih svratila..ima li tamo neki njihov muzejcic ili??
    Šta ćeš kad je prelep.:heart:

    Ja sam jednom htela da stavim baš ovu sliku,al' mi nije stajalo.Nekako je tvoja.:D

    I da,čestitke na unapređenju.
    I ja bih volela da sam mogla :aha: :aha: :aha:
    ma, da mi je sad ovoliko godina i da je neka '85. godina...divna muzika na nasim prostorima... :aha:
    Aham, na Bones :lol: ima u kostura da se pretvorim :lol:
    Secam se da ti je to i ranije bio avatar, lepo sto si ga opet vratila :D
    Slika je predobra, joj kako je bio lep...ma najlepsi muzicar koji je ikada postojao... :heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top