G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • jesi li to uspela da vidis sta sam napisala i odmah obrisala:mrgreen:
    ili mislis na neki raniji post:lol:
    Vrlo jednostavno,ako vidis ovaj gornji red brojeva 8-4-2-1 to su sati a ovi ispod 32-16-8-4-2-1 oznacavaju minute.E sad zavisi koja lampica je upaljena gore na satima,saberesh te brojeve i toliko je sati,isto tako na ovim donjim one lampice koje su upaljene,saberes te brojeve i dobijes kolko je minuta. hehe pozdrav!
    Хвала ти на позиву за пријатељство.:)
    Прихваћено.;)

    Нисам у Србији, скоро већ месец дана, па ме нема ни на форуму...као да је то повезано. :lol:

    Одооох!
    Znam tu sunku, bas cu da napravim, super zvuci i samo mi je trebao recept da pocnem da kuvam sa kokosovim mlekom - bas ti fala ... domacice moja mala :lol:
    I meni cure bale, i na ovo sto je Alal postavila, a bogami i na tu tvoju supu... samo mi nije jasna ta sunka - jel to stvarno deo recepta? ja jedem (u kafani) neku sa racicima i kokosovim mlekom, a ovo je neka zanimljiva varijacija.
    sto zabusavas Beso, uvek racunam na tebe u ranim jutranjim casovima (4-6) dok ostali forumashi spavaju, a tebe nema :)
    nemoj ti meni "ženo"- ženo, nego me izveštavaj da l da krećem u tu Ameriku ali da sedim na dupe u majčici Srbiji??! :confused:
    P.S. Ja bi' na Floridu...
    dobro bre beso jesam li ja rekla javljanje na svakih par sati :lol:

    sad sam sigurna da si ufatila grip :(
    da pohvalim temu...a jel ovo neki psiholoski eksperiment? ili si odlucila da sravnis sodomu? poludese zene sa pljuvanjem, nije mi jasno...kad sve ispliva na povrsinu...i koje su to "drugarice"?..opasno se zaratilo na ovom forumu, a ja mislila ljudi samo ubijaju vreme...kad "ono medjutim" lece frustracije...
    cudo, beso, cudo! i odlicna si za potpaljivanje vatre! znas gde da gadjas...ahahahaa
    kad neces ti mene da zoves na kolace, evo ja tebe zovem na reformu- kraljicu torti :-)))))
    'de to nađe, bog te.... :)
    ali, u nekim stvarima, što mišljenjima, što životnim okolnostima... meni ličite....
    samo što je ona bila još malo... direktnija i.... temperamentija...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top