ghettofanatika

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Uvek ce biti srece i tuge , al nadji mesta u srcu za druge,
    nek prate te ljubav zdravlje i sreca, od mene za tebe zelja najvecaz:girl:
    pozdrav tebi lepi, evo me posle male pauzice, crko mi komp, ja odlepila, ali eto nashao se dobrotvor i ponudio mi komp da se sluzim dok mi volja kaze vishak mu, e ima i dobrih ljudi na ovome svetu.Kako si ti?Shta ima novo kod tebe?Da li meshto radish od pjesmica tvojih lepih?Pozdrav
    Heeeej, pa rekoh ti ja...Nova ladja na pomolu....Pjesmica divna i onaj zenski glasic , tako nezan, puno emocija, stvarno mi se svidja....ha, ha, ha mozda cesh misliti pa gde meni u ovim godinama da se svidja ta vrsta muzike, ali kada je neshto dobro , ma onda je bolan dobro;):ok::heart:
    Hvala na lepom mishljenju, bez skromnosti, ja sam zaista vrlo pozitivna osoba, ljudi u mom okruzenju cas posla prihvate moju pozitivnu energiju koja bukvalno zraci iz mene, volim da podrzim mlade ljude, ja imam sina od 20 i 14 godina i veruj u svemu ih podrzavam, vrlo sam liberalna mama, ha, ha, ha....Omiljena mama....Nije teshko biti fin i uputiti lepu rec onome ko je zasluzuje...Lepa rec i gvpzdena vrata otvara...Glavu gore mladicu zivot j pred tobom, lepo devojce ovo pored tebe bez obzira ko je...Pozdrav
    Pozdrav za lepog, ma evo josj dve da isporucim i fajront za ovu nedelju....Inace sam super, lepo se osecam ne znm zashto ali je lepo....Pozdrav i samo napred za sve shto si zamislio, nikada ne dozvoli da te neko pokoleba, slushaj svoj unutrashnji glas, mladi ljudi ga imaju i treba slushati svoje JA.......:ok:
    Ma ti samo radi kako si zamislio ,ne podno se nas zato sto smo za njih uvjek bili nesto veliko,pa najbolje grupe i muzika je dolazila od nas,pusti papke samo guraj naprjed i uspjeces sigurno.Rat je bio bolji zato sto si znao skoje strane je opasno a ove jajare seru inace su obicne jajare.samo ti gledaj da napravis sto bolji spot .
    HEJ BURAZERU EVO MALO SAM SJEO CEKAM DA SUNCE ZADJE BA DA SE BAVIM CJEPANJEM ATOMA (DRVA )ZA ZIMU,KAKO NAPREDUJE SPOT?STA TI RADIS KAKO PODNOSIS OVE VRUCINE'
    Heeej lepi , pozdrav za tebe, pa evo malo sam sada sela da odmorim,imala naporan dan, pa uz klimu uzivam u hladu.Inace je lepo u nashem Zrenjaninu, spremamo se za DANE PIVA, vrlo lepa manifestacija, traje nedelju dana, pa naidjite na nashe ZRENJANINSKE DANE PIVA.....
    Sve se pokvarilo moj burazeru nema one dobre stare raje sve serazislo po svijetu bar kod mene pa se preko mejla i telefona cujemo sve je isto.
    Ma nemoj se radovti ADSl-u , koliko je dobar toliko i nije, svaki slobodan momenat visim ovde, deca odlepila, nema vishe tako cesto mekika, palacinaka, pite i kolaca, ha, ha, ha, samo po porudzbini stignem da odradim, ali ostalo i trpi, ipak stignem ja sve, samo sam ih malo razmazila i naucila da sve imaju pored mene, a ja padoh na nos, e sada majkica njihova malo uziva, nashla sebi zicu za uzivanje, ali ZASLUZENO....Pozdrav i uzivaj na netu ti si mlad i treba dok nemash mnogo obaveza, samo napred...
    Ja sam davno otreso setih papaka,znam kako ti je sve se svelo samo na malo drustvo sa kojim mozes da pricas o svemu.
    Ma ima tema ali ima i debila ,ma nesto pokusavaju da pametuju.Kad vidim da seru o ratu a pojma nemaju kako je bilo ili kad pocnu da kukaju oni sto se nisu ni pomerili iz fotelja .Sta radis ti ovih dana
    Hej pozdrav tebi, ne necu ici jer odmor planiram solo, a kako si mi napisao , bogami nebih se usudila sama otici tamo, inace ne volim da izazivam sudbinu, ima lepih i drugih gradova koje vredi obici, nisam se josh odlucila,na odmor idem tamo negde kraj septembra ili pocetak oktobra, videcu...Hvala na poseti, divan si...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top