gost 124326

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Da li to znaci da neces vise biti na Krstarici. Steta. U svakom slucaju svako dobro ti zelim :)
    Hej sta se desavalo satobom, nisam mogla da ti pisem :)
    Ne znam sta je bolje kuca ili stan. I jedno i drugo ima svojih prednosti i mana. U stanu imas manje obaveza oko odrzavanja, ali i manje privatnosti. U kuci je veci komfor ali je zajebancija oko odrzavanja. Ali super sto ce se to resiti.
    Sta ima kod tebe? Ja sam ok, ali nisam vise ona stara, smrsala sam 8 kg, zivim u nekoj strepnji i tako. Ok smo nas dvoje, ali trebace jos vremena da se neke stvari srede. Zivot je stvarno surov, nikad ne znas gde ce da te strefi neka nedaca. Ali guram nekako, pa kako bude.
    :cao:
    Evo mene konacno, pa da ti se javim. Bila na odmoru, izodmarala se i sad ponovo po starom. Ja sam solidno, ali ne vise onako dobro i sigurno kao nekad. Ali radimo muz i ja na nasem odnosu. Kad smo prolazili kroz Vranje videla sam skretanje sa Przar i pomislila na tebe. Ako imas neke slicice malo bolje slobodno okaci. Kako si ti, sta ima kod tebe? Jel bila svadba, kako je bilo? Na moru mi je bilo lepo, mada je na Lefkadi malo dosadnjikavo. Ali prijalo je.
    :bye:
    Znam da postoji i film, i valjda je snimljen tako da moze da se gleda i pre i posle serije, i kao prequel i kao sequel...
    Videcu, mozda pocnem da gledam tek kad zavrsim sa ispitima...
    P.S. I ti verujes svakom :-)
    Odgledala sam CSI sve sezone, sad sam presla na filmove malo, posto ako krenem neku seriju navuci cu se, a treba da ucim :-)
    Ti, jel gledas nesto?
    Jos taj,i jos jedan (kad odradim seminarski samo da upisem ocenu) :)
    I dalje, meni se moj tel svidja :-)
    Kad zavrsim, vise ne pipam seminarske radove, popeli su mi se na Mont Everest :-)
    Pa potrudi se sad koliko mozes, sto vise ispita das sad, to ces morati manje da das iduce god ;-)
    Opet tel??? E, neko da me pita sta ti stalno radis, rekla bih mu kupuje telefone :) a ti bi verovatno rekao za mene da stalno radim seminarski :)
    Pa uci, nemoj da se zezas, koliko ti treba ispita za uslov?
    Jos uvek sam kuci, spremam ispit, u Bg cu tek pocetkom Oktobra... Ti, gde si, sta radis? Kako ispiti?
    A reci mi sta ce ti nezasluzena nagrada? Bolje biti drugi nego na prevaru prvi. Jooooj, Ova ti je za 10. :hahaha:
    A zato se vreme pokvarilo :mrgreen:
    Mada to ti je pametno, sto pre zavrsis bolje i lakse :)
    Eh da izdrzim jos ovaj dan, pa da odmorim malo. Gledacu da izadjem ranije, to mu dodje kao obicaj pred odmor da se izadje ranije sa posla.
    Ne znam da li cu se baviti internetom dok sam na odmoru, ali u svakom slucaju ocekujem te obecane slicice.
    Pozzz, i do skorog pisanja :)
    :cao:
    Lepo izgleda jezero, bas je za uzivanje. Danas imam teren i jos sutra da izdrzim i odmor :)
    Vreme nam je bas bez veze, kisa i magla, prohladno. I obecao si neke slike za cetvrtak ujutro :)
    Dogovoreno :)
    Bas si blesav sa svojim strahom. Mada mozda bih se i ja utripovala :)
    Nisam, samo malo na TV-u, nesto nam se radi u kuci, pa smo celo popodne i vece prali i brisali. Ali carevi su stvarno i oni i plivaci. Steta sto Cavic nije pobedio onog amera, koji je takav jedan nadobudan lik, bas bi bilo lepo gledati ga na drugom mestu :mrgreen:
    Danas cu da se dosadjujem ceo dan na poslu, nemam teren, a ni nekog posla. Ali izdrzacu do petka :)
    :cao:
    Mnogo je razloga
    A sad bih trebala da odem do grada
    Mada isuviše sam sjebana i za to
    Ajd uključiću se začas
    Kako sam smrsala. Pa lako, pojela sam samu sebe :mrgreen: od nerviranja. Plus nisam imala apetit uopste zbog svega i tako :)
    Mozda ne bi bilo lose da napisem knjigu, mozda i zaradim nesto na ovoakvom savetu :)
    Sto imas fobiju od dubine? Ja recimo ne volim ako ne vidim dno.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top