K

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Bože dijete,uzjahale te žene odma,tek što si napravio novi nalog
    a samo da znaju da si u stvari *****
    muahah :mrgreen:
    aj na emesen odmah sad odmah
    Ako oces da budes stvarno brz pri mijenjanju akorda i da te ne bole ruke, jednostavno poslusaj savjet starih blues i country swing gitarista i nemoj uopšte da hvataš bare! E6 i A žicu hvataj palcem lijeve ruke. Na taj nacin postizes kako oni to zovu "ekonomičnost pokreta" i sa minimalnim pomijeranjem ruke postizes maksimalnu brzinu. Npr. ako uzmeš C dur na prvoj poziciji pa iz njega predješ na Fdur sa bareom vidjeces da imas dosta da rotiras zglob i moraces dosta jako da pritisnes. Medjutim ako posle C uhvatis F sa palcem preko E6 zice bice dovoljno da srednji i domali prst prebaciš zicu nize bez imalo muke.
    zezam se...i kratka kosa prolazi kod mene...:lol:
    vidji sad moram da idem na smorni sastanak sa jos smornijim bendom...tako da...
    zapali drinu i povuci dim za mene, ja sam ostavila cigarete:(
    :**
    da, klosar je...:lol:
    znao je on od samog pocetka da ne smije lupiti vaspitnu...nije to u pitanju...
    nego mu nesto drugo nijesam dala.:lol:
    kazem ja taj dovla treba odmora malo, jer banuje sve sto vidi da je spam i nervira me sad cu da idem redom po temama tinejdzera i sve sto vidim da je spam da ispoprijavljujem pa nek brise i banuje ako u tome vidi razonodu!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top