S

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala puno na blogu, jer pocela da razmisljam o au pair-u jer nisam uspela ove god da upisem fax koji htela, a sanjam stalno o usa, tako da pocela da razmisljam o ovoj opciji - HA, HA, HA...
    Bolje ne pitaj i ne zezaj... KAO PRVO - smrzao sam se, ceo pokisao, kozna jakna mi je otezala 3 kilograma, isprazila mi se baterija na mobilnom. Posao sam kuci juce uvece, a stigao jutros!
    Hey,nema na cemu,zato sam i pocela da vodim blog.Drago mi je da bar neko od svega toga ima koristi.
    Pozdrav,sve najbolje.I da-prati svoje snove! ;)
    Pa i ja samo volim staru eru sa Tarjom :D , Oceanborn mi je omiljeni :) ,ovo novo ne mogu da smislim...
    Ja sam uzeo kartu posle 2 nedelje od pushtanja u prodaju,za 1500 :D ,ako si veliki fan Nightwish-a ,poseti valleyofwishes.net,srpski fan sajt NW-a :D
    Sta da ti kazem, sportasice... zaludan sam pocitav dan... nego al skide jos neki horor u poslednje vreme? Nacisto si se olenjila!
    Pa valjda:mrgreen: I ja bih hteo to da treniram, ali takodje nema kod mene:( Ja, takodje, ponekad sa drustvom uzmem malo pa pokusavam da uradim neke fore:)
    Negde mislim da ne zivimo ni u najgoroj ni u najboljoj drzavi... nazalost trebace jos puno vode da protece Dunavom da se neka ukorenjena misljenja i stavovi promene. A ja sam tvrdo resila da ovaj svoj jedan zivot dobrim delom posvetim radu na menjaju naseg drustvo ka liberalnijem i slobodnijem. Kod nas je problem sto se sve dozivljava crno belo, pa se i liberalno shvata u najcrnjem smislu dekadencije i nemorala, a uopste nije niti mora to da bude....Nadam se da cemo jednog dana doci do tog nivoa svesti da prihvatamo jedni druge onakvim kakvi smo, bez etiketiranja i napadanja. Veeeliki pozdrav od Tanje!:D
    Maaa, zabusavam:lol: raspust je pa nista od sportova, pauza je:mrgreen: Ali svako jutro idem s a drustvom pored reke da trcim pa idemo na teren i radimo vezbe po nekoliko sati...moramo da ostanemo u kondiciji...:mrgreen:
    Ja sam prvo pomislio da treniras break-dance:think: Ja bih to trenirao da ima kod mene, ali nema:(
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top