Tusenfryd

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Kao prvo hvala na cestitci
    A kao drugo,ovde je preskupo za bilo koga ko dodje sa strane,tu nema nista da se krije.Dok sam studirao za hranu mi je trebalo oko 3 hiljade kruna mesechno.To ti je nekih 30ak hiljada dinara,mozda manje jer je kurs krune malo opao.Cene ti idu ovako odprilike,hleb kosta od 5 kruna najjeftiniji koji je i naloshiji niko ga ni ne kupuje do najskupljeg koji kosta oko 27-28 kruna.E sad neke prodavnice imaju ponudu tako da svaki dan jedan od tih skupljih hlebova se prodaju upola cene.Litar mleka ti je 14 kruna.ako se dobro secam 6 jaja je oko 16 kruna,mada se vise isplati kupiti veci kornet.Vrlo je vazno da kad dodjes obidjes okolinu i vidis koje imaju prodavnice u okolini,ako obidjes mozes naci dosta namirnica kojima je spustena cena,a imaju namirnice nizeg kvaliteta oznachene sa First price koje su jako jeftine u odnosu na istu takvu robu nekog drugog proizvodjacha.E sad ne ogu da se setim kolko kafa kosta,ali ispod 15 kruna nije sigurno a nedeljom je i 25kruna.
    E ****** a ja krecem dole za 9 dana,ne znam kolko ces biti u Norveskoj ako budes tamo u avgustu mozemo da se upoznamo :) Brat mi studira u Trondheimu pa cu kod njega sigurno ici.
    Građevinu,nadam se :D
    uh,ne znam,stvarno nisam izbirljiva što se tiče tih uslova...ionako mi je i kuća prljava :lol:
    primanja bi mi bila problem,ali moji odoše u penziju,tako da bi mogli da mi udele koji poen :mrgreen:
    eee pošto videh da si u domu,moram da te smaram :D
    da ne znaš slučajno,kolike su šanse da odmah u prvoj godini dobijem dom?Imam skoro maximum iz škole,da računam neki solidan br.bodova na prijemnom...nemam neke posebne zahteve,tipa određen dom,ili da me smeste kod tog i tog...
    Joj,da,svi se cude kad vide da ne volim kafu:p......ne podnosim je...Moja sestra bukvalno zivi na nesu,i kad mi pridje sa njim pa kad osetim onaj miris i probam,pa jos gorak ukus.....Uh.sad sam se najezila:lol:
    uff da ja znam kako se zove taj kriterijum po kom me zanima :lol:
    znash, one koji imaju bednu gramatiku i lako se uche (kao engleski) i one teshke (kao srpski) :lol:
    ne umem da objasnim jebga
    Znaci ti si bas Norvezanka...Alal vera...Bas ti idu jezici...Ja reko sutidiras nesto bzvz a jeizici ti samo idu:D
    Ali ok....Jel tezek Norveski?
    Ja za 15 dana idem kuci u moje mesto ali ce mi brat biti tu jer i on studira u trondheimu,ali mogu ja doci,to je 3 sata voznje :) Valja ce ti da znas nekoga hehe dok se ne snadjes
    Znas kako me briga dal ti znas ili ne!?
    Idi odgovori ljudski na temu kao i ostali ako neces ili ne znas zaobidji me...
    Порука од Астродите :

    ako dobijete poziv za uchlanjenje u grupu 'life is beautifull' NE ULAZITE jer je to wirus koji brishe sve podatke iz vasheg kompa...
    i taj haker dobija sve vashe shifre za mail i ostalo...
    stiglo je obaveshtenje od ovih administratora sa fb-a...
    ne mogu da provale ko je to..
    on sebe naziva ''posednikom zivota'' ..i javite svima da znaju....

    За сваки случај !!!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top