gost 8170

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Ovo na sličici si ti stvarno ?
    Jel ti to imaš dugu kosu, ili mi se čini ?
    I nabildovan si ?
    Treniraš nešto ?
    Jahta mi nije pala napamet, pogledaću ....
    Roletna to je baš neobično......
    A ovaj avatar ? (ako nisam previše radoznala)
    Moj avatar je trebao da bude sličica mirođije, ali je nisam imala, pa sam stavila sličicu peršuna. Verujem da se ne primećuje...
    Da razumem te, veruj mi ima tih takvih naziva koliko hoćeš samo se treba setiti..........
    Kako si ti sebi izabrao ime, ako nije tajna baš me zanima...
    Verujem da je u pitanju neka skraćenica ?
    A šta voliš ?
    I da li misliš da bi bilo dobro da imaš neko slično ime(na forumu ) ?
    I kako da shvatim ovo što si rekao :"kad vec nemozes u stvarnom zivotu da se zoves mirodjija".
    Da ti kažem da se meni Mirođija i kao začinska biljka sviđa, lepo miriše a i lepo izgleda.
    Za odgajanje je vrlo zahvalna, ne traži nikakvu posebnu negu a može da se gaji i u žardinjerama i u saksijama......na terasama i na prozorima.
    Lepa biljka i vrlo korisna. Odlična za razno razne čorbe a i za pripremanje zimnice...:ok:

    E sad, ti meni reci zašto misliš da je to genijalna fora ?
    .................................:bye:......................................
    Provalio sam Superbirda - on nas samo provocira. :lol: Primetio je da se ložimo protiv Golfova kao mladi majmuni :lol:, pa nas sada namerno izaziva.
    Ahhaha, dobar si mali, dobar. :lol:
    Promeni naziv, ako možeš, u klub mrzitelja Volkswagena, ili udruženje mrzitelja Golfa. Tako nešto, da bude jasnije širokim narodnim masama. :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top