• aa pa to ti je kao reputacija,noviteti neki sta da ti kazem meni izgleda jos nije ukljuceno jer ne mogu da ocenjujem i to sve :lol:
    mi socijalisti se ne razumemo u te kapitalisticke inovacije :(
    Nisam jos. Trenutno sam u poseti Beogradu, da se opustim, dok me sterilnost Beca ponovo ne ohladi. U Bec putujem zadnju sedmicu septembra, a onda sam ponovo redovan na prvim frontovima ove nase epske cyber-borbe :lol:
    pa jeste kad je isla na hrvatskom RTLu ranije ,a u to vreme su pustali sve neke svabske serije sa slicnom tematikom pa ja mislio ...:mrgreen:
    ma videla sam nesto da su svi izmesali avatare ali ja po eUropi internetu skoro nisam ni prilazila,tako da nisam bas najbolje ukapirala sta se tacno desilo :D evo tek sam neki dan saznala za rat u gruziji :lol:

    jao pisala bih blog al ne moze da stane,vise je za knjigu,a i pun forum psihopata koje mi lupaju keceve na blogove,pa sam se sirota obeshrabrila u potpunosti :sad2:
    zuto- plavi radikali :lol:
    inace bas je bilo zanimljivo sa avatirama na politici pre nekih desetak dana,komedija ziva al necu o tome vise :mrgreen:
    a sada kada si se vratila konacno ocekujem opsiran putopis u blogu sa slikama i opisima sve kako bog zapoveda :)
    komentari su ti bili odlicni dok nije stigla ova teta...
    sada samo nju vidim...

    zloćo jedna :)
    Nisam iz dijaspore,ja sam u Europi,a ja vrlo dobro pratim sta pises i kakva mrznja "isijava"iz tebe i tvojih postova!Ti imas gadne komplexe,usanjenu mrznju i ogorcenje u krvi..ni sam sebi ne mozes pomoci...!!Osvrni se,pogledaj duboko u sebe i videces to!!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top