Guitar_Thrill

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma skroz si najBaja krstarice :D

    ma gitara je haos.. ima onaj sparkli saund stratovski a tako jebacki ton na bridgeu.. ono ne bi mogao sa stratom da postignes... a li mene bridge odusevljava... toliko sparkli ... sparkli... sp... li...
    joj brate meni ovo sve nesto shushti i krchi... al onaj audley freed ima nenormalnu zvukcinu na Highway Jones riffu, al su mu solaze prilicno jadne...

    ps. o da, sad se osecam speshl... xD

    kontaj ovu neispavanu lepoticu
    ga_img14_big.jpg


    nas kakav zvuk... ja sam riknjo kad sam cuo... slusao sam ja njega i ranije sa tom gitarom... i to jedno 3-4 puta, dolazi covek cesto... ali ou maj kako me je juce sabio ton... bas iznenadjujuce...

    a ovo vlatkov stradzha :D

    ga_img15_big.jpg
    dojaja, naci nemoramo ni kuntati na stanici, kewl!

    pricao dersu na onom chatu da je vlatko narucio deltawinga :D vlatko je stari zli mJetalac!

    e pokusavam da nadjem snimak gde on svira strata, video sam neke slike, al nema snimke nidje...

    sad upravo nadjoh jedan klipchić

    chekiraj


    al je bezveze...
    dan'lo kazi ti meni ko i kad svira na tom birfestenu, ja sam nasao par pacijenata koji bi isli samnom, tako da mozda posetim taj beli zrenjenin grad i bierfesten... steta sto nisi dosao na vlatka, pocepao je... SVIRAO JE SG! on sav u belo obucen i belog SG-a... bilo je bolesno pravo da ti kazem :D
    heheheh...pa sad ja bas ne znam kako izgleda uzivo, ali mi se na slici mnogo svidjaju tvoje :)...a kosu mi ne pominji...vec godinu dana placem sto sam je skratila...i ofarbala sam se u crno...u zalosti sam...heheheh...
    hehehe, pa to je i moj problem :) otvorila strat i vidim dve zice landaraju, i izgleda da sam ih lose spojila :D a usput mi je pukla prva zica i opizdila me preko ruke ... a zatim i treca ... i to na isto mesto .... malo je falilo da vezbam pokrete ovih iz Who-a ... onako iz ramena da drmnem gitaru o pod :D
    hahaha, molim te, ne pomagaj :D :D
    nista, ispratila burazera na voz, ide na more malo... ugovaram sutra odlazak na adu sa ortacima da se brckamo.... smaram se ... blejim u plafon, ubijam komarce :) kukam jer su mi sve tri gitare otisle u ****.. i tako :D uzivancija :D
    hehee,pa dobro,drago mi je da ima neko da se ljudski trudi:klap:
    Znaci samo ti sviras tu?!Gitaru...
    Znam jednog decka koji moze child in time:heart:

    PA dobro-ako je tako,uklopite se...napravite Whitesnake tribute:lol:
    glupavo pitanje,ali..sto se tice tog vaseg benda-nadam se da ste nasli odgovarajuci vokal?!:)
    Fino ime:heart:

    Eh,pa ovaj je iz loznice....Visok jako i mrsav i ima dugu lepu kosu(obicno vezanu u rep :sad2:)
    malo licimo:lol:
    Grupa je tek osnovana-kad se proslave cuces za njih:zcepanje:
    Svira gitaru,zove se Stefan...a grupa...bem li ga...kad se setim javicu :)
    kako se zove tvoja?
    Ma jedan moj prijatelj,kum takoreci...tvojih godina otprilike('87)studira tu i vratio se juce kuci,dosao samo na jedan dan i odmah danas se vratio!prvo sam mislila da je neka devojka...ali nije...Ustvari je sa nekoliko ortaka osnovao neku grupu pa snimaju nesto i tako to :D

    A pozelela sam ga;)
    E jel te zanima za nekog gitaristu iz tih poznatijih grupa koje zice koristi i kako podesiti njegov zvuk pojacala?Ja ti to mogu reci
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top