tanja-s

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Nema na čemu emaw. Googl ima svoj prevodilac, mada vidim sad i krstarica ima svoj za engleski jezik. Evo odeš na ovaj link
    http://www.krstarica.com/recnik/ i u polje uneseš tekst i imaš dugmence dole prevedi tekst klikneš i on ti prevede..Tekstovi neka ti budu po 2,3 rečenice i ne moraš da kucaš samo copy paste po pdf. dokumentu da ne gubiš vreme kuckajući, ako nešto nije jasno pitaj pa ću usnimiti i to.Prevod nije najsjajniji ali bitno je da se razume.A ako imaš problem da prevedeš neki recept koji mora biti tačno preveden baci mi na mejl pa ću prevesti...
    poz tanja :bye:
    Pozdrav Tanja,hvala puno za linkove ,skinula sam ih sve samo mi nije jasno oko prevoda,koju adresu da ukucam da bi se izvrsio prevod,malo sam laik za to.pozzzz
    Ja stvarno ne znam šta očekuješ od I posta. Ako sam na kulinarskom forumu, i rekoh da ga pratim, znači da me to interesuje i da nisam slučajni prolaznika. Ako te interesuje nešto više slobodno pitaj, ja ne krijem ništa:mrgreen::heart:
    Pozdrav za Tanju-s, uzvracam posetu,izvini ali cu biti vrlo iskrena , shto mrzim ovakvo shturo predstavljanje!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top