Strela

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • OK ja sam za....
    samo ne setjam se kako se beshe uchlanjujesh u te grupe....treba li da poshaljem zahtev ili...?
    Страшноооооооо....... а ти баш мораш ссве да видиш.....ахахахааааааааа...поз.
    Извини, мени је ово тотална глупост. Шта има ко да чита оно што се ти и ја дописујемо... без везе. Имамо теме или пп........ а да разуђује - разуђује...хехехе........
    Уопште не капирам како ово функционише - а и чему???
    Види, нисам приметио... али стварно не знам о чему се ради ??? Можда зато што сам заборавио да одговорим.
    Sve što sam mogla da preduzmem, već jesam. Ali, teško je. Ko još, u ovim smutnim vremenima, misli na tu vrstu problema?:confused: Nalećeš na zidove, plus te tretiraju kao budalu, nekog fanatika kome su "životinje preče od ljudi" (tipična predrasuda).
    Rešiće se, jednog dana, valjda.
    U svakom slučaju, ostavlja gorak ukus u ustima.
    Ne, to je hrt profesora Barry-ja sa Oxforda. Ima grčko ime Zuzuna, što u slobodnom prevodu znači zvrk...neko ko je stalno nestašan ...Profesor Barry je legenda ovde u Hanji, tu je neprekidno od 2003-će. Obilazi stara groblja i sela i zapisuje imena. Njegova teorija je da su sva evropska imena, sa izuzetkom nekih skandinavskih, poreklom sa Krita. Izdao je do sada 50-tak knjiga, od toga 6 samo na ovu temu. Oxfordski univerzitet ga je poslao ovde da istražuje, dobija uredno platu, a on polako, kao i svaki Englez, od kafane do kafane....
    Не морамо баш по свим питањима да усагласимо ставове. Нек' остане нешто и за сучељавање мишљења... :cool:
    Не знам шта да ти кажем...:roll:
    Мало ми се све скупа згадила политика, не мислим толико на ову виртуелну, колико на стварну. :confused:
    Питам те зато што сам ти јуче ставила онај линк, Клептон - класична гитара, па ме занима јеси ли послушао?
    Наравно, али не сваку. Веома сам пробирљив и ексцентричан... али не бих о томе....... ово је пдф политика.........
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top